Nejvyšší nabídka (2013)

Víc než skvělý film. Rush je bezesporu "opět" ten nejlepší. Vskutku, nic jsem nečekal, ale to je pomyslné lhaní sám sobě. Tam kde hraje "Král" Geoffrey, od toho se musí něco čekat. Myslím, že se ti smíchala důmyslná režie s herci, kteří dokáží kouzlit. Výborná doprovázející hudba, tomu jen nasvědčovala. Je bolestnější nechat se oklamat? Nebo je bolestnější přijít o milovaného člověka lží? Jestli není na blázinec tohle, tak pak už nevím co by mělo. Přišel snímek, který vytěžil maximum ze své základny.

Podfukáři (2013)

Držet v nevědomosti diváka je fajn, ale průběh filmu by musel mít větší tempo s lepším režijním zpracováním. Finále nebylo tak špatné, ovšem jestli nadprůměrné? To těžko říct. Vcelku průměrný snímek, který si sice na nic nehraje, ale ani se nedostane na hranici úžasu. Režie špatná, herci dobří. S lepší režií to mohl jít mnohem výš. Na konec jsem rád, že jsem na to nešel do kina.

Velký Gatsby (2013)

Zelené světlo, na dosah ruky Jaye Gatsbyho. To je jediná věc, kterou chci, aby byla vidět..

Šmoulové 2 (2013)

Jestli, že první díl si u mě vysloužil tři hvězdy, tak tady tomu nesahá možná ani po kotníky. Úplně zbytečné natáčet třetí díl. Tady vůbec, ale vůbec nejde o herce, protože nemají vůbec žádný prostor se projevit. Nevím, jestli je to více kreslené, nebo hrané. Jediní co vím je, že pro děti možná, ale pro diváky nad 12 let to snad nemůže uspět pozitivně. Zamrzí takové mrhaní penězi nad zbytečnostmi.

Uvnitř tančím (2004)

Film, co vás tak strašně chce dojmout, aby jste uronili slzu působí spíše až komickým dojmem. Vůbec mě to nepřesvědčilo a už vůbec ne k slzám. Málo vtipných situací a těch vážných také a vlastně nevíte mezi čím si máte vybrat. Jestli se máte smát, nebo plakat, nebo neděla prostě nic. Na 85% ? To se nezlobte, ale ne. 70 až 75 možná.

Osamělý jezdec (2013)

Johnny Depp ukázal svojí dobrou tvář. Nejvíce mě vadilo, že některé akce k závěru filmu byly lehce přehnané a když už děláte film z roku 1880 +- a vše do té doby je reálné a pak přijde scéna kde Johnny padá několik metrů na vůz se stříbrem a nic se mu zázrakem nestane, to ne.. Ale určitě fajn atmosférický děj a vše kolem toho, co se týče Butche bylo dobré. Klasických 60-70% a Gore Verbinski by už měl vymyslet něco co se dá režírovat výše, protože tohle je na vysoké úrovni, ale s poněkud průměrnou režií. Naskytlo se několik vtipných situací, a při večeru se na tenhle film dá určitě hodně dobře dívat. Dvě a půl hodiny se dá vcelku dobře skousnout a nedělá to problémy. 70%..

Sestra tvojí sestry (2011)

Ten film v podstatě nemá co nabídnout. Herecké výkony třech aktérů jsou průměrné a nic jiného se hodnotit nedá. Nedá se takovýhle film postavit na třech průměrných výkonech. Museli by to zahrát efektně a velice způsobile, což se nestalo. Udělím dvouhvězdičkové hodnocení. Na víc to není.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Je velice těžké hodnotit něco, na co se můžete dívat z mnoha pohledů. Pohled první nám říká, je to o rybách, to nemůže skončit jinak, než, že usnete jako batole v kolébce. Pohled druhý napovídá o tom, jak zajímavé to může být. Vybudovat v Jemenu rezervaci pro lososy, kde je to téměř nereálné. Třetí pohled ukazuje, jakým půvabem a jakou cestu si lze vybrat. Třeba si vezměte od každého něco a zkuste z toho vymáčknout jen to pozitivní. Tenhle film totiž postrádá negativní složku, což vůbec nemrzí. Určitě více než zajímavý film. Netřeba se nudit, stačí si vytvořit vlastní pohled na věc. A ten můj není nuda.

Arrow (2012) (seriál)

Celá druhá série atraktivní.

Batesův motel (2013) (seriál)

Nezaujal mě ani hlavní "hrdina," ani nějak zvlášť propracovaná atmosféra. Vůči tomuto seriálu jsem chladný, asi jako Norman Bates, když "spí."