Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

James Lesure, jednoznačně největší borec. James Caan, další borec. Vanessa Marcil, jedna superkočka. Molly Sims, druhá superkočka. =80%

Vyhrávat potichu (1984)

Čekal jsem od toho trošku víc. Jediný kdo to zachránil byl Pavel Nový.

Expres (2008)

Fotbal je jen hra, jde o to pro co hrajete.

Symptom Pandorum (2009)

Nenazval bych to "kravinou". Jen, trochu jinak udělaným filmem. Christian Alvart si prostě jen trochu vyhrál. Na hercích toho moc hodnotit nemůžeme, protože není kde. Víme že byla do vesmíru poslána loď, která má namířeno na planetu Tanis. Když se děj odehrává, účastníci se snaží přežít před krvežíznivými tvory, kteří po nich jdou. Musí přeprogramovat reaktor, aby nedošlo k explozi. Účastníci vlastně ani neví, kde jsou. Na konci zjistí, že už jsou asi dávno na planetě Tanis, na které je život a oni jsou jediný z lidského druhu co přežili. Jen bych rád věděl, kdo, nebo co zničilo naši Zemi. Každopádně je to zajímavý film. Ale nepochopil jsem spojení mezi poručíkem Quaidem a desátníkem Gigandetem, proč on byl desátník a zároveň také poručík? Asi se to jen odehrávalo v poručíkově hlavě, jinak si to vysvětlit nedokážu.

Jezdci Apokalypsy (2009)

Když si srovnáte film Sedm a Jezdci Apokalypsy, vznikne vám následující. Sedm, Brad Pitt a Morgan Freeman tvoří fantastickou dvojici, ale Jezdci Apokalypsy, Dennis Quaid, tvoří fantastického jednotlivce. To je ten nejpodstatnější rozdíl. Další rozdíl je, že děj v tomto filmu, je lépe vykompenzován. Ano, Sedm je úžasný film. Ale kdyby v něm neúřadovali Freeman s Pittem, Quaid by je lehce předčil. Kdo filmu dá hodnocení slabé 3* nebo dokonce i méně, asi film dostatečně nepochopil. Ale schválně srovnejte si Sedm a Jezdci Apokalypsy. Jediné mínus bych v tomhle filmu viděl trošku v zápletce, mezi synem detektiva Breslina a ostatními Jezdci, z toho se dalo vyždímat více.

Surfařka (2011)

Dívka která se od malička věnuje surfu, přijde o paži při napadení na jedné z pláží žralokem. Nebýt rodinného přítele, dívka by nejspíše vykrvácela. Dostane se z toho a má chuť se opět postavit na surf a začít závodit. Když dívka spadne, dokáže se oklepat a zase se ze zpod vln vynořit. Svojí bojovností si vyslouží obdiv ostatních.

Voda pro slony (2011)

Nikdo a nic mě ke 4* nedonutí. Musím vyzdvihnout hercké výkony všec herců. Pattinson konečně nemluví jen do větru a začal něco hrát. Ale moje hodnocení je úměrné celému filmu. Nádherné animace, třeba na konci, ta černobílá. Je to všechno strašně krásně udělané. Já se na film připravoval spoustu času,a možná to byla chyba, protože má očekáváni byla obrovská a zvláště na příběh! Ten není zdaleka tak fascinující, a proto pouze 3*.

Muž na Měsíci (1999)

Obrovské plus Jima Carreyho je, že on nemůžu nikdy dostat nudnou roli. Protože on není nikdy nudný!