Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Ravi

Tuctový americký seriál v audiovizuální pláštěnce Kriminálky L.V., která v dešti dobrých seriálů neobstojí. Je tu několik dobrých vzpruh, jako je provázanost některých dílů s jinými seriály (Drzá Jordan, ...), obsazení hudebních a filmových hvězd v něolika dílech nebo obměny hereckého obsazení, avšak tím se seriál nezachránil a byl zrušen. Škoda, že předčasně, rád bych se dověděl jak to hodlali zakončit. Zábavný, ale ne vyjímečný - 55% = 3/5 ()

JoKKeR

Pro mě jednoznačná srdcovka tohoto léta...minule to byl dva a pul chlapa a rok dřív zas O.C. další senzační serial ze skvělým vyběrem hercu..muj favorit 1. Josh Duhamel,tohohle borce jsem si oblíbil v Transformers je to simpaták každým coulem....Jmenuju především dalsí s řady, dvě kotátka, Vannesu Marcil a Nikki Cox:-D...Molly mi zas strašne připomína sestřenku, no nemužu si pomoct:-D každej díl je skvělej určo bych dal i 5 ale jak vidím zdejší kritiku ..tssss85%Montesito rullez. ()

masw

Paráda, tohle mi sedlo, koukal jsem až na osmý díl, protože v něm měl hostovat Hugh Hefner (mimochodem tu hrál oddávajícího :) ) nejdřív mě překvapil začátek seriálu, který mixoval střihy s polonahými slečnami a střihy z kasína, což na mě zapůsobilo :). Poté mě v tom díle potěšily dvě asijské kočky o kterých díl byl, kromě toho sympatické postavy obsluhy a ochranky montecita, pohodový šéf, sympaťák Duhamel , a nádherné holky v čele s prsatkou Nikki Cox a hlavně Vanessou Marcil, která připomíná americkou verzi Evy Aichmajerové což je pro mě taky plus :), největší plus je, že to není kriminálka, ikdyž semtam k tomu směřuje. V dalších dílech sice už nebyly asijské kočky, ale sympatické postavy zůstaly a přibyl taky vtip. Je to sice super, ale mohlo by to být trochu akčnější. ()

Mercilonka

Dobrovolně bych si tento seriál nepustila, ale protože mám to štěstí, že babička ten seriál miluje a nejradši si ho během dne pouští na třech různých kanálech (Díky, babi! Díky i vám, komerční televize!), tak jsem myslím viděla víc než dost, abych mohla hodnotit. Skutečně jsem dosud nepochopila smysl seriálu. Jestli se tam mají řešit vraždy, krádeže, vztahy, casino... Nevím, vážně nevím. Ani jedna z postav (muži i ženy) mi není sympatická a u některých ani nechápu náplň jejich práce, což mě dost irituje. ()

Paity

Drsňácký Josh Duhamel s vyzáží mafiánského bosse se stará o kasíno a cokoli kolem něj ho rozptyluje. Do toho zaměstnává svou dcerku, pak jednoho hezounkka, jeho kámoše a bla bla bůh ví ještě koho dalšího. Pomalu není týden aby se u nich něco nestalo a tak se zabývají jednou falešnými kostkami, pak neurvalými hosty, pak nějáký ten zločin a kde si co si. Vcelku ale nuda. ()

• Montecito, je "vlajkovou lodí" celého řetězce kasín, jehož pobočky jsou v New Orleans, Monte Carlu, Renu, Laflinu, Atlantic City, Londýně, na Bahamách a na Hawaii. (Sony1994)
  • Během seriálu vystřídá Montecito celkem sedm majitelů. (Sony1994)
  • V epizodě 1x15 "Die Fast, Die Furious" (Smrt hvězdy) byla součástí děje smrt Jean-Claude Van Dammma, který si zahrál sám sebe. Na konci epizody byla poté informace, že během natáčení této epizody nebyli zabiti žádní Jean-Claude Van Dammové. (Sony1994)