Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 13.2.2009 - réžia českého znenia = DANIEL TůMA + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 18.2.2010 - ak ste ťažko pracujúci človek ako ja a po náročnom dni chcete aspoň na 45 minút "vypnúť", je toto tá správna cesta. Krásne ženy, nie úplne blbé zápletky, svižná akcia, nadhľad a občasné inteligentné žmurknutie na skúseného diváka. Vadí mi len nesympatická úvodná zvučka, ktorú asi zostrihali v roku 1991. NICK SLAUGHTER by mal radosť. :-) (5.2.2009) --- Dvojepizóda ÚNOS DELINDY (ktorá je svojráznou variáciou na GRAVE DANGER) a Vianočná epizóda sú zatiaľ absolútne najlepšie. A na úvodnú zvučku som si už v pohode zvykol. (7.6.2009) TECHNICKÁ POZNÁMKA: Idioti z NOVY (16.7.2009) prehodili poradie záverečnej dvojepizódy. Asi preto, že seriál končí otvorene a oni to chceli takto primitívne zamaskovať. Kreténi. (20.7.2009) ()

3 AM Code

RECEPT na pohodovy serialovy koktejl "LAS VEGAS"....... : 1) Vymyslete si imaginarni kasino nekde v Las Vegas. 2) Najmete par svalnatych a pohlednych bezpecaku a byvaleho agenta FBI jako jejich sefa. 3) Sezente 2 az 4 hodne dobre vypadajici slecny, jejichs ukolem bude poflakovat se po kasinu (oficialni titul je Hosteska), zarive se usmivat a sem-tam zahrat etudu "Dama v nouzi". 4) Pripravte si nekolik desitek 100x pouzitych zapletek z krimi filmu, nejlepe z tech, kde figurovalo kasino (je dulezite aby slo o otrepane pribehy, divak nema rad prekvapeni). 5) Protrepat, promichat. 6) Podavame nejlepe vecer v pracovnich dnech kdy divak, ktery je zmlaceny z celodenni prace, vezme za vdek pohledem na ty krasne slecny (pripadne na ty pohledne svalovce - to zalezi na sexualni orientaci). PS: divaci co nejsou zmlaceni po celodenni praci si odectou 1 hvezdicku. ()

cyndaquil

3 alebo 4 hviezdy? Náročné rozhodnutie. Seriál si určite zaslúži 3,5. Menej sa mi zdá veľmi ľahkovážne hodnotenie lebo James Caan dal seriálu charizmu a Josh Duhamel sa svojej úlohy chytil naozaj pevne. Ostatní herci akoby potrebovali čas stotožniť sa so svojimi postavami ale každou časťou to bolo lepšie a lepšie. Keď sa k tomu všetkému pridá zaujímavé prostredie a pavučina vzťahov medzi postavami, ich minulosť a súčasnosť, je to dobrá "podívaná". Preto by som dal 3,5 hviezdičky, čo, žiaľ nejde a od 5 sa zaokrúhľuje smerom hore, takže 4! :D ...budem k vám úprimný... nie matika môže za to, že som zaokrúhlil hore. Tento seriál má pre mňa zvýšenú hodnotu. Keď som bol dieťa, vždy som sa tešil ako hodím školskú tašku kdesi do kúta a pozriem si Las Vegas: Kasíno. Boli to časy kedy sme veľa času trávili vonku, bez internetu v každej domácnosti, takže keď mi ušla nejaká časť, musel som čakať dokiaľ ten seriál začnú dávať odznova a to mohlo trvať aj niekoľko mesiacov! Proste mám pri ňom aj dnes pocit nostalgie, ktorý ma neopúšťa. Kvôli tomu nemám žiadne výčitky a zaokrúhľujem hodnotenie na 4 hviezdičky :D ()

Gemini

Naprosto nenáročná pohodovka akorát tak na všední odpoledne. Hlavní hrdinové jsou dostatečně hrdinští a sympatičtí, pokud jde o dámy, tak ty jsou velmi pohledné a typově rozmanité, a všichni všechno řeší převážně s humorem. Jenom musíte tak nějak přistoupit na hru "Vegas je zcela jiný svět" a smířit se s tím, že ty prostřihové záběry na digitální kasíno Montecito jsou (v prvních sériích) dost hnusné:) Dlouho, dlouho jsem vzpomínal, odkud znám tu kočenu Vanessu Marcil (a taky se rozhodoval, jestli je vyztužená silikonem nebo ne, ale to sem nepatří;))... nebýt Tylera, asi bych na to nepřišel, takže tímto mu budiž díky a především budiž věnována vzpomínka rajcovním culíkům nejenom z Bayovy Skály;) Ale jelikož už jsem hrozně dospělý, a hlavně protože ten seriál zas tak moc nežeru, ani ona mě nedonutí dát víc než 70%. PS: Noha Kinema zvládla opět kvalifikovaně znásilnit další zcela nevinnou oběť. Pátá série se v jejím pojetí potkala s novým otravným trendem "naserme do toho rovnou dva reklamní bloky", a (aspoň v září 2011) BYLY ZÁVĚREČNÉ DVA DÍLY ODVYSÍLÁNY V OPAČNÉM POŘADÍ!!! Ono jako ne že by bylo úplně o co stát, protože pátá řada byla prvním a posledním setkáním s tajemným sekáčem Cooperem, a byla utnuta po 19 dílech proti plánovaným 22, což vyústilo v naprosto nedůstojný několikanásobný cliffhanger... Škoda, že dopad "krize" na studio NBC odnesla i Duhamelova parta, zrušení takových tragických omylů jako Nový Knight Rider ale asi nestačilo. Inu rozmařilost Las Vegas se do těžkých časů nehodila. Takže ještě jednou - 70% a díky za tu pohodu, na společníky při učení se na advokátky se nezapomíná... ()

Her0.89

Po serii všemožných kriminálek to považuji za příjemnou oddechovku. Viděl jsem několik dílů a myslím si, že se na to dá koukat....Navíc si myslím, že je to velká pohoda, protože, když se v některých dílech objeví osobnosti jako Jean-Claude Van Damme, či na konci dílu vystoupí skupina Black Eyed Peas, tak nezbývá nic jiného než si to užít a hodit se do pohody. ()

• V seriálu vystupovala řada hudebíků a dalších slavných osobností. Mezi nejznámnější patří například Rihanna, The Pussycat Dolls, Snoop Dogg, Black Eyed Peas, Jon Bon Jovi, Paul Anka, Wayne Newton, Duran Duran nebo James Blunt. (Sony1994)
  • Když seriál začínal, kritici prorokovali, že nevydrží dlouho. Vydržel pět let. (Angie91)
  • Píseň v úvodní sekvenci se v různých zemích liší. Skladba "Let it Ride" od Charlieho Clousera a Jona Ingoldsbyho byla použita ve všech zemích západní Evropy včetně Velké Británie. ale i v České republice. V mnoha dalších zemích, například v USA a Kanadě, byla použita píseň "A litlle Less Conversatoin" od Elvise Presleyho. (Sony1994)