Road Trip (2000)

Film mne opravdu pobavil... komedie ve stylu road movie pro teenagery - zajímavé, příjemné, vtipný příběh... nebýt děsivého přehrávání Toma Greena, určitě bych dal zase všech pět hvězd. Ale i s v tomto filmu příšerným Greenem, je to pořád velmi slušných 80%. Edit: Některé filmy je třeba vidět dvakrát. Když už koukáte připraveni, tak zjistíte, že ani to přehrávání Toma Greena není tak děsné a celé je to skutečně bláznivá komedie... no, co už, přidávám na 90% a zaokrouhluji nahoru :-)

Sexy 40 (2009)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem poslední dobou viděl. Možná špatné období :-) Ale spíš to bude tím, že Catherine Zeta-Jones je skutečně Sexy čtyřicítka, Justin Bárta sympatický mladý muž a film má zajímavý děj, který podpořily velmi dobré výkony herců. Dokonce i děti hrály skvěle, takže z toho byla romantická komedie jak má být. Dal bych 75%, ale za ten happy end to prostě musí být pět hvězd.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Úsměvné... a to by komedie asi měly být. Celkem slušně jsem se bavil... a to od komedií očekávám. Ano, je to pomalé, žádná akce, stará auta... pro někoho starý film. Asi ano, je natočený před pětadvaceti lety. A musím říct, že mi to vůbec nevadí a dávám pěkných 80 %.

Vítej doma (2008) odpad!

Moji oblíbení herci James Earl Jones a Nicole Ari Parker ve společnosti Martina Lawrence, který taky umí, když chce... myslel jsem si, že to bude fajn legrace.... a zatím to byla jen hromada tlusťochů bachratějších než já s hromadou keců naprosto bez jakéhokoliv smyslu... Inu, i dobří herci mohou někdy spáchat děsnou krávovinu. Věřím, že něco takového už víckrát neuvidím.... celý film jsem si říkal je: "Bože, takhle blbé to nemůže být až do konce". Bylo. Kdybych to vypnul po deseti minutách, kdy jsem byl už totálně otrávený, ušetřil bych si další hodinu a půl děsné otravy. Odpad dávám málokdy, ale tenhle film si ho opravdu zaslouží.

Bella a Sebastián (1965) (seriál)

Dodnes si pamatuju, jak jsem tenhle seriál jako malý prcek miloval.

Žena ve vodě (2006)

Krásné poselství... a moc zajímavě ztvárněné.

Armageddon (1998)

Miluji americké filmy s vlasteneckým patosem. Někdy mi sice pijou krev svou stupiditou - když jeden člověk zachraňuje Zemi, obzvlášť je-li to nějaký looser, ale filmy typu Armageddon mám rád. Takže pět hvězd je jasných.

Sex 100+1 (2007)

Velice zajímavý námět... natočit tohle Francouzi nebo Italové, mohla to být super komedie. Takhle jen tříčtvrteční... ale ani tak to neurazilo a i na Nový rok to dokázalo slušně pobavit.

Sestry čarodějky (2005) (TV film)

Miluju pohádky. Nebylo to dokonalé, ale byla to hezká pohádka.