Šest dní, sedm nocí (1998)

Inu, já si tuhle komedii opravdu užil. Pobavila mne a až na výčitky toho cápka Frankieho či jak se to jmenoval ten mamánek poté, co se vyspal s Angelikou... ale holt, na to si musíme zvykat... ovšem jinak jsem se bavil skutečně hezky a zpříjemnilo mi to pitomý nedělní večer :-) Děkuji.

Zase ona! (2010)

Dost podprůměrná komedie, která se ale dá dokoukat do konce... který tedy... no nic, jednou stačilo a nikdy více...

Rok vlka (2007)

Úžasný, naprosto neuvěřitelný film o dvou osamělých lidech. Tenhle film mne naprosto dostal, něco takového jsem prostě ani omylem nečekal... nemám slov pro vyjádření toho, co bezprostředně po jeho shlédnutí cítím.

Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

Zvláštní film... trochu mne zaskočilo to podání "života po životě"... ale díky konci filmu a skvělým hereckým výkonům dávám 4 hvězdičky...

Běžící muž (1987)

Arnold dokázal i z takových filmů udělat koukatelnou zábavu. Je to sice podprůměr, dal bych tak 50%, ale za Arnolda přidám hvězdu a za vzpomínku na první promítání druhou.... takže nezaslouženě, ale 4 * (kdyby se hodnotil jen Arnoldův výkon, dal bych hvězd 5!)

Líbánky (2003)

Tak tenhle film mne nijak nepřekvapil. Díky Ashtonovi Kutcherovi jsem od něj nic nečekal, proto mne nemohl zklamat... a nezklamal. Chvílemi jsem se i dost dobře bavil a chvílemi jsem se bavil skvěle. A za co tři hvězdy? Jedna za skvělou Brittany Murphy, druhá za Toshi Toda v roli vrátného s perfektně padnoucím jménem Juan :-D a ta třetí za bavorské jódlování poslouchající řidičku modrého auta ve Francouzských alpách a její ukazovák poté, co zapadlé dvojici pomohla s autem :-D Když tak na to myslím, nebyl to ani tak špatnej film... až na toho nesympaťáka a neherce Kutchera :-D

Sedmá rota za úplňku (1977)

Po slabší dvojce je tenhle třetí díl zase plný typického humoru francouzských komedií 70. let. Sedmá rota mne znovu rozesmála na 5 hvězdiček :-)

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Typická francouzská komedie 70. let... taková, jaké mám rád... tentokrát o tom, jak mazaní Frantíci vyzráli na zákeřné nácky.

Tarzan (1984)

Musím říct, že tento film mne moc zklamal. Je to klasické americké ztvárnění literárního díla - jsou tam možná stejná jména hrdinů, ale s literární předlohou to nemá pranic společného. Proto dávám jen dvě hvězdičky. Kdyby se film jmenoval třeba Příběh opičího chlapce, dal bych asi i 4, tak špatné to nebylo... ale prostě s Tarzanem to nemá společného nic... snad jen to, že hlavní hrdina vyrůstal mezi opicema.

Stav ztroskotání (1983)

Nevím, z čeho je mi víc zle, jestli z četby idiotského "oficiálního textu distributora", kdy kretén autor ani neuzná za vhodné zjistit si rozdíl mezi kanoe a kajakem, nebo z těch rasistických komentářů tady... No, co už. Češi jsou nejrasističtější národ na světě a s tím už nic nenadělám ani já, ani kdokoliv jiný... Snad možná druhý Hitler by jim vysvětlil něco o té pravé rase a o tom, že ne vždy byli Češi považováni za bílé. Jinak film mi udělal radost, kterou mi bohužel pokazila až četba tady... no, co už. Chtěl jsem dát 3 hvězdičky, ale je fakt, že vidět své vrstevníky ve filmu, kdy nám bylo náct, to si zaslouží o hvězdičku přidat.