Agent WC 40 (1996)

Taková číčovina, až jsem se některým zhovadilostem musela fakt smát.

Dej si pohov, kámoši (1993)

Tohle,že má 78%? Film o tom,aby staroušové přestali trucovat a usmířili se. Měla sem co dělat,abych to dokoukala.

Zápisník jedné lásky (2004)

Hezký, ale možná trochu zdlouhavý a vlastně ani ne tak dobrý romantický drama, které by vás nějak hlouběji zasáhlo. Hodnocení mezi 3-4 *

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

Tak jsme se na to z nudy podívali a přijde mi to už skoro jako parodie ve Scary movie. Vážně sme se párkrát pobavili,ale ani na komedii to nemá ani na 1 *.

Kosmáček (2012) (TV film) odpad!

Nechutná německá kopírka!

Servírka (2007)

Hodně o ničem film připomínající kvalitou německý romantický filmy.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Něco na způsob Parfém: Příběh vraha v muzikálové úpravě, ale tomu se to nemůže vyrovnat. Některé muzikálové scény mě dost nudili a přemlouvala jsem se k dokoukání, ale role pro Johnyho Deppa byla ušítá přímo na míru a jeho skvělý herecký výkon spolu s Helenou Bonham Carter vlastně vedl celý film.

Hanebný pancharti (2009)

Opět pěkný Tarantinovský kousek s trochou humoru a nadsázky za druhý světový války, navíc Brad Pitt opět v dobrý roli.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino opět nezklamal. Zajímavý příběh z "černého" prostředí okořeněný westernem, akcí i humorem. Nemůžu dát plný hodnocení, protože hlavní hrdina byl tak trochu matrix, ale jinak tahle krvavá podívaná byla fajná.