Sedm psychopatů (2012)

Nemělo to sice takový spád jako V Bruggách, ale i tak to byl opět zajímavý McDonaghův film s opět skvělých Colinem Farrellem a dalšími.

Život ve strachu (2012) (TV film)

Zajímavá detektivka podle skutečnosti, byla by ještě zajímavější v lepším zpracování.

Osudový dotek 2 (2006)

Hodně slabý odvar narozdíl od prvního dílu. Dějově docela nuda, nic co bychom nečekali.

Třetí hvězda (2010)

Neviná výprava do přírody na oblíbený místo, síla přátelství a působivý konec.

Aimee a Jaguár (1999)

Možná méně obvyklé,ale za to slušné romantické drama z období 2.sv.v. a ještě podle skutečnosti. Líbilo.

Koloběžka první (1984) (TV film) odpad!

Asi proto,že nemůžu vystát Dádu Patrasovou.

Hvězdný prach (2007)

Příjmená pohádka,ale možná trochu přeceněná.

Méďa (2012)

Předem upozorňuji,že hodnotím verzi s dabingem,který se opět ukázal jako strašný,ale myslím,že ani originální verze s titulky by to nezachránila. Za prvé nechápu,jak to může mít hodnocení 75%,protože bych to hledala někde pod 50%,za druhé nechápu co na tom mělo být vtipného,protože tyto laciné americké vtipy už jsou zkrátka "out" a za třetí jsem se asi tak 3x přemlouvala,abych to dokoukala dokonce a pochopila,co je na tom tak kladně komediálního. Děj skoro o ničem,zdlouhavě se to táhlo,takže místo 106 minut mi přišlo,že jsem to musela trpět tak 2 hodiny. Opravdu po dlouhý době zase dobrá americká sračka.

Atlas mraků (2012)

Ještě sama nevím,jak popsat pocity z tohoto filmu,ale co můžu říct je,že to fakt předčilo všechna má očekávání. Skvělá hlavní myšlenka,skvělý herecký obsazení i výkony,skvělý masky - u tutoho bych obvzláště vyzdvihla herce,který hráli několik rolí a samozřejmě skvělý Tykwer. Stejně jako mě dostal Počátek v roce 2010,tak teď to byl Atlas Mraků. Takže pro mě film roku.