Jeepers Creepers (2001)

Horor mého mládí,hned po Kruhu a Texaským masakru.

Sinister (2012)

Zajímavý námět,ikdyž téma "přestěhování se a žití v domě,kde se stala vražda" žádná novinka,ale i tak to byl celkem strašidelný horor,kdy i při očekávaných lekačkách jste stejně nadskočili a do samýho konce jste si nebyli jistí,kdo je vrahem. Navíc vše bylo doplněno skvělou hudbou.

A žili spolu šťastně až na věky (2004)

Když jsem tento film objevila přes YouTuBe,konkrétně scénu s J.Deppem v hudebninách a díky Radohead's Creep,věděla jsem,že bude stát za to. Konečně se mi podařilo sehnat titulky a mohla jsem se na to vrhnout. Charlotte jako Gabrielle zde hraje typicky krásně a zasněně,což filmu dodává romantický kouzlo,do kterého se prolínají komediální prvky (scény,kdy Vincent vyleká Gabrielle,nebo scéna,kdy rozpoutají bitvu). U mě to má slušné 4*

Hitman (2007)

Ikdyž to není zrovna originální téma,přesto si zaslouží pozornost. A na to,že akčňáky zas tolik nemusim,tak jsem se na to vydržela dívat až dokonce a v noci.

Narušení (1999)

Famózní výkon Angeliny Jolie,už díky tomu má film vysokou laťku.

Kletba z temnot (2012)

Další celkem povedený horor,od kterého sem ale čekala víc. Byly tam občas zajímavý scény,ale někdy to zas působilo přehnaně,proto to nevyvolalo nějakou strašidelnou atmosféru. Ale občas mě zamrazilo v zádech a bylo tam i pár lekaček. Halvně bych vyzdvihla přesvědčivý dětský výkon. Hodnotim lehce nad průměrem.

Diktátor (2012)

Bylo to lepší,než sem ze začátku čekala,vlastně i místy vtipný a jako parodie skvělý.

Pošli to dál (2000)

Docela zajímavý náměť a koukat se na to taky dalo.