Pobřežní hlídka (2017)

Párkrát o mně děda prohlásil, že se směju všemu. No, asi na tom něco bude, a proto dávám hezké dvě hvězdy. Přitom to úplně marné být nemuselo. Stačilo mít lepšího scénáristu a nějaké herce. Jenže obojí tento kousek postrádal. Paradoxně nejlépe "hrál" Dwayne Johnson, a pak už asi nikdo. Ohledně zábavy lze říci to, že místy se to i slibně rozjelo, ale pak, jakoby se scénárista lekl nebo co, to úplně vyšumělo. Povedly se asi 4 vtipy, tak napůl. No a závěrem, kdo se těšil, že alespoň bude nějaké to pokoukáníčko, tak zklamání. Ta umělá prsa se ani při běhu v plavkách nehýbou, to je děs. Tím pádem se dostáváme k tomu, co mě asi nejvíce na tom celém štvalo, že ačkoliv tam měly pobíhat holky v plavkách, tak to celé vyznělo neskutečně teple, klucí si je tam před sebou porovnávali, jen to fičelo a jediné lechtivé zobrazení byl pinďour nějakého starého chlapa v márnici. Když to tak čtu, tak bych to hodnocení nejraději ještě stáhl níže.

Útěk ze Sibiře (2010)

V rámci žánru to nebylo zlé, resp. nebýt to tak ukrutně dlouhé, hned by bylo o hvězdu výše. Pár silných momentů, z nichž asi nejsilnější byla poslední scéna, kdy to prostě trvalo fakt dlouho, než se dva lidi mohli znovu potkat, a pak smrt té slečny. Trochu jsem nepobral absenci scény s útěkem, chvíli mi trvalo, než jsem si všiml, že už jdou. Bílé peklo se mi líbilo asi více.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Chlapi na tom v práci strašně ujíždí, pořád mi citovali nějaké nesmysly, chodí jednou za rok s ručníkem a podobně. Dokonce mi i půjčili knížku, kterou jsem ovšem po třech stránkách odložil, protože mi to přišlo jako neskutečná blbost. Tak jsem si pustil film doufaje, že mě to třeba vtáhne do tohoto světa. No, nevtáhlo, přitom je to takové zvláštní. Sice to byla hrozná pitomost, ale zároveň to člověk nechce úplně sejmout už proto, že to nakonec do sebe i nějak zapadlo a bylo vidět, že člověk, který to vymyslel, není rozhodně hloupý. Zřejmě jen prostě nejsem cílovka.

Světová invaze (2011)

Ten kameraman je fakt magor. Buď mlátí kamerou jak šílenec a nebo není nic vidět.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak jsme nakopali Voldemortovi prdel. Podle té atmosféry, co sálala z filmu to bylav vlastně brnkačka. Pravda, proti první části to byly nebe a dudy, protože to byl fakt otřes, ale přeci jen - když už na to člověk čumí takovou dobu, chtěl by vidět pořádnou pecku. Škoda, dalo se to pojmout podstatně velkolepěji.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejzbytečnější film série a vlastně i film obecně. Ty 3 důležité scény by klidně mohy být v té druhé části. Ze 140ti minut bylo 136 minut totální nudy.

Srážka planet (2011) (TV film)

Na kanadských filmech je fakt úžasná ta značná míra naivity. Povídat si s někým v reálu z Merkuru, heh. Merkur se pohne a za pár hodin padají meteority velkosti míče, které ale udělají pididirku do země. Atd. Ne, beru zpět, je to fakt hovadina na ntou. Jedna hvězda za snahu a mínus deset za protivnou hlavní hrdinku v raketě.

John Wick (2014)

To takhle letíte letadlem do USA a koukáte, jaký byste si pustili film. Pár jich padlo a mimochodem John Wick. A tak na to koukám a říkám si, co v tý jůesej budu dělat, když moje angličtina je tak blbá, že v tom filmu nevidím žádný děj a zápletku. No, dopadlo to tam celkem dobře a když jsem se po pár dnech vrátil, tak jsem se kouknul na CSFD, viděl ty komentáře a prakticky boží hodnocení filmu a zase jsem si říkal, že jsem měl sakra štěstí, že jsem to tam všechno zmáknul. Utekl nějaký ten rok a dávali to včera v telce, tentokrát česky. A hele, asi neumím ani česky...... No nic, děj žádný, hloubka taky ne, až tedy na ten začátek se psem a z toho asi milionu zabití bylo 999 tisíc naprosto stejných. Proč tedy horší 3 hvězdy? Protože jsem byl hrozně unaven a zrovna se mi u filmu nechtělo přemýšlet. Tak jsem přes hodinu a půl koukal, jak někdo střílí někoho do hlavy a bylo to celkem pěkně udělané. Kdyby byl hlavní záporák lepší, mohly to být lepší 3 hvězdy, možná i 4. Škoda, že to byl takový strejc.

Single Man (2017) (seriál)

Budu hodnotit jako celek. Nebýt Marka Taclíka, bylo by to výrazně níže. Ne proto, že by to bylo úplně špatně, ale zdaleka se nevyužil potenciál hlavní zápletky a to, co ano, tak by vystačilo dohromady tak na 3 díly. Bylo to tedy zbytečně utahané a je to škoda. Nicméně chvílemi jsem se pobavil, takže lehce horší průměr.