Mamma Mia! (2008)

jajbohamário! hvězda za výborné herce , ale otřesná blbost! vydržet víc než půl hodiny může způsobit průjem a stařeckou demenci.

Vlasy (1979)

85%

Trosečník (2000)

Výborné zpracování robinsonovského tématu. Skvělý Hanks a dlouhé scény bez hudby a slov a několik nezapomenutelných záležitostí jako zubní prohlídka ženskou bruslí a samozřejmě Wilson. 9/10,

Duch doby: Dodatek (2008)

pokračování kontroverzní 1, ke konci nás nakrmí troškou futuristické utopie, nicméně stejně podnětné a kontroverzní... ps.: ftipné je, když tenhle kousek někdo ohodnotí jako odpad a přitom napíše 200slovní polemiku s myšlenkami tam uvedenými ;), hodnotím právě proto, že zeitgeist, donutí většinu diváků si trochu zapřemýšlet, ne jen tupě žrát

Zeitgeist: The Movie (2007)

paranoia!? skutečnost?! manipulativní blábol?! možná všechno dohromady ale "pro trola s atrofií mozku" (kiddo), který si při škrábání na své mozolnaté trolí prdeli občas rád zapřemýšlí nad tím, jak to všechno vlastně je určitě podnětné...

Tenká červená linie (1998)

Spíš filozofický než válečný film. Dobré herecké obsazení a výkony. Pěkná kamera. Několik hlavních postav řeší smysl existence, podstatu války, lásku, víru, přátelství, vtah k bližnímu apod. Na škodu je chvílema hodně pomalé tempo, ze kterého pramení příliš dlouhá stopáž. Kdo čeká nějaký válečný masakr, chlístající krev, vyhřezlá střeva, lítající bulvy a jiné kousky, tak tady moc nepochodí.