Muž v ohni (2004)

To nejlepší, co Scott natočil...

Vzpomínky (2006)

Nabušená akce s dobrým hereckým osazením. Ale bez nulové atmosféry… Bohužel

Americký gangster (2007)

Denzel předvedl velmi dobrý herecký výkon. Scott zase velmi kvalitní filmařský počin. Tenhle film by si určitě zasloužil být minimálně v TOP 20. Tento film má hrozně těžkou atmosféru, stejně těžkou jako je například Cesta do zatracení. Doporučuju!

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Ničím mě to nepřekvapilo, naprosto průměrný thriller. Režie i kamera byla bez chyby. Bohužel John i Denzel ze sebe nedali vše a to ublížilo filmu nejvíc.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Westernový žánr mě nikdy neoslovil. Možná to je tím, že poslední dobou nebyl žádný schopný western natočen. Ale tenhle film přesvědčil o opaku. Silný film, který je naprosto dokonalý.

Hitman (2007)

Pro mě dobře odvedená práce. Jednoduchý příběh, který se nesnaží „pitvat postavy“ a nenudí. Olga i Timtohy hrají tak jak jim bylo naděleno. Tady není co vytýkat. Jasně mohlo to být i horší/lepší, ale tohle je plně dostačující akční thriller. V jednoduchosti je síla..

Batman a Robin (1997)

Barevné to bylo úplně jako komiks, ale originálnost v tom to dílů určitě najdete. Nejvíce se mi líbilo originální stylizace Arnolda. Nepovažuji tohle dílo za skvost, ale rozhodně ho neodsuzuju.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Dobrodružný pohádkový film se sexy představitelkou, pokud nebudete řešit zbytečné věci, odvděčíte se dobrým filmem.

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Drží stejnou úroveň jako první díl. Velmi dobré akční sekvence a docela se povedla i dramatická stránka filmů (A.J už umí zahrát). Je pravdou, že u prvního dílu sem dostal to, co sem chtěl jednduchou akci. U druhého sem čekal to samé, a taky sem to dostal, ikdyž více propracované. Možná se ptáte proč tak vysoké hodnocení? Kvůl tomu, že tento film nenudí a pokud neřešíte, některé zbytečné věci tak si to užijete...

Beowulf (2007)

Američani vzali klasiku starší než Shakespear, a co jim z toho vylezlo. Něco jako každá jejich válka (teda ne všechny), zcela nedotažená do konce.