Hvězdná brána (1997) (seriál)

Provázelo mě tento seriál na základní škole i střední a na téma SG byla mnoho debat, a mnoho debat bylo vášnivých. Je to kult, a zůstane to navždy ve vzpomínkách na mé dospívání! Jinak občas byly některé díly nudné, nebo opakovaná zápletka. Ale vždy následující díl to zachránil. Více psát nebudu jelikož, sem citově vázán a nechci být ovlivnitelný… Doufám, že budeš vzpomínat semnou Figuto! Dík za krásná léta na střední z Hvězdnou bránou! A díky patří také Rolandu E.

Hvězdná brána (1994)

Silné a kultovní. Originální a věčné téma pro seriál. Prodloužená verze není k zahození. Bylo mě 7 let, když se tohle dílo spatřil poprvé, a je to nezapomenutelné! Teď po více jak 15 letech staří filmu, stejně úžasné

Star Trek (2009)

Silné a zároveň jednoduché sci-fi. Tímto pojetím dostala Enterprise nový nádech a určitě nové fanoušky. Herecké obsazení je dle mého názoru hodně dobré. Nevidím tam důvod pro změny do dalšího dílu. Není tu co vyčítat. Film o kterém můžu tvrdit, že sem rád že sem ho zhlédl v kině. Více se nemá smysl rozepisovat, opravdu nemá. K vychválení použiji pět hvězd.

Underworld (2003)

Musím dát pět hvězdiček. Prostě Kate v koženém oblečku, modré oči a sexy zoubky je nádherné spojení a Lenovi hodně závidím!!! Jinak příběh, který si zahrává s vlkodlaky a upíry je originální. Bohužel Len podle mě měl počkat a vytvořit tento film, až bude mít více zkušeností. Výsledek je dobrý ale ne výborný. Jeto krásné Fantasy ale možná se snažil film tlačit do temnoty, až přetlačil. Ale ta Kate je neodolatelná a proto tyhle chyby odpouštím!

Děti Ameriky (2005)

Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to obyčejný (ale ne špatný) oddechový film. Pokud to neuvidíte nic se nestane, pokud to uvidíte snad se vám nic nestane…..

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Tento anime seriál má silný a propracovaný příběh. Každá postava má svou minulost a charakter. Maximum kladů, a minimum záporů co se týče příběhu a ztvárnění grafiky (má své kouzlo) . Pokud to budete poctivě sledovat, nebudete litovat. Budou muset v budocnu vynaložit opravdu velkou snahu, aby překonaly FMA. Pro mě srdeční záležitost...

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Plnohodnotné zakončení série nové a navazuje správně na starou, trikově nemůžu nic kritizovat. Příběh zapadá tak jak má. Postavy jako vždy zajímavé a stylisticky vyšperkované. Finálová Polední hodinka posunuje tento film, mezi top filmy… Lucas dokázal dostat své dílo, tam kam potřeboval, MEZI RÚZNÉ GENERACE lidí!