Dětská královna krásy (2008) (TV film)

Netuším jak toto vlastně hodnotit? je to odpad, nebo je to zrcadlo dnešních maminek, ktere se snaží kompenzovat své špatné dětství? A Kdo má právo hodnotit DĚTI? Dětské úsměvy, dětske vystupování atp... navíc v duchu "čím vypadá starší - tím je lepší" Ani nechci vědět co jsou organitázoři za lidi a jak "malé krásky" vlastně dopadnou.

Karate Kid (2010)

Ve filmu „Může se to stát i vám“ jsem Jadena hltala a nemohla jsem se ho nabažit. V tomto snímku mi ovšem přišel až moc strojený… J. Chana mne neoslovil v žádném svém snímku a navíc není film určen pro mou věkovou skupinu… Asi nedokážu Objektivně zhodnotit tento film a však můj subjektivní názor je, že film je pro své publikum dost zdlouhavý s useknutým koncem. Být 8mi letým klukem, asi by se mi film líbil…asi

Štěstí na dosah (2006)

Velmi emotivní drama, se skvělým obsazením. Smithovi mi tam seděli jako prdel na hrnec, Jaden je ve svém předpubertálním věku opravdu okouzlující! kdybych mohla, tak zatleskám! Skvělé

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

bylo to nutné? ne, nebylo! bylo to jen trapné

Kvaska (2007) odpad!

Landa zkvasil, tak to vylejme do kanalu a jedem dál

Mupeti (2011)

malá role Jima Parsonsona, slepičí verze Fuck you, song "Man or Muppet", který si pobrukuji ještě několik měsíců po shlednutí filmu... A mnohem, mnohem víc mne mile překvapilo na této taškařici. Já se božsky bavila, proto dávam 4****

Vládce knih (1994)

čtyřmi hvězdami hodnotí tento filmy moje dětské já! Dnes si ho raději pouštět nebudu, chci si ho zachovat ve svých zpomínkách takový, jako před deseti lety.

The Tiffany Problem (2008)

Osm minut se to tvářilo jako *odpad*, ale pak velký zvrat a příjemné překvapení!

Nadaný žák (1998)

konečně se někomu povedlo natočit film podle Kingovky... Sice jsem měla knižní předlohu stále před očima, ale i tak jsem si film skvěle užila!

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Hloupé ženy volající hloupé „věštkyni“ využívající jejich hloupost a nejspíše i beznaděj.