Partička (2011) (pořad) odpad!

Anální otvor se mi stahuje a po těle mám husí kůži. Pokud mám tyto pocity vyvolané sledováním TV, vím, že je něco v nepořádku. Tohle není humor dle mého gusta.

Griffinovi (1999) (seriál)

pokud jsem dala "Cleveland show" tři hvězdy nemohu jinak než Family Guy hodnotit pěti. Snad se jednou dočkáme i "Stewie Show"

Cleveland show (2009) (seriál)

Velmi kvalitní podívaná, hlavně o zkouškovém! za Family guy sice pokulhava, ale mluvící medvěd vše dožene!

Mary Poppins (1964)

od pěti hvězd mě odradily celkem nudné části... jako dítě jsem MP nikdy neviděla a nyní se mi to asi nezdá tak kouzelne... škoda

Faunův labyrint (2006)

To že je hlavní hrdinka filmu dítě neznamená, že film je pohádka. Při sledováními mne vždy přemáhá úzkost, strach a další směsice pocitů. Guillermo del Toro dokázal natočit film, který mne okouzlil svým fantaskním příběhem a zároveň nahnal husí kůži a donutil zamyslet nad tou tenkou linií mezi světem dospělých a světem dětí... pět hvězd + dalších pět za krásnou hudbu a zlatého bludišťáka k tomu

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

„Sníh můžu, ten není vůbec žádnej sladkej“ Kde že "S tebou me baví svět" ale "Hrdý Budžes" je veselohra století!

Inland Empire (2006)

V kině nás na začátku Inland Empire sedělo 20, po prvních 15ti minutách odešli 3 a na konci filmu jsme byli v kině jen 4. Pro mne je to asi nejlepší Lynchovka, která mne na začátku chytla a tři hodiny ze mne vyklepávala veškeré racionální vnímání… A přesně takhle to mám ráda!

Mulholland Drive (2001)

U Lynche neplatí „kdo neuvidí - nepochopí“ protože ani ten kdo viděl mnohdy jeho myšlenkám nemůže porozumět. Ale i ten kdo nepochopil, musí uznat že je to skvělý snímek!

Howlův kráčející hrad (2004)

Tomuhle já říkám fantazie, přátele! Nedá se hodnotit něco tak úžasného. Jen potichu sedět a nechat se unášet!

Cesta do fantazie (2001)

Když mi jednou brácha řekl „Pojď do kina na anime“ 1. Jsem nevěděla co „anime“ znamená 2. Jsem netušila jak mě tento kulturní zážitek v mých 12ti letech poznamená Cesta do fantazie byl první Miyazakiho film, který jsem viděla. Navíc umocněný kinovou atmosférou a bylo to tak krásné až mi oči přecházely. Nebudu opakovat to, co tu mnozí již psali, Miyazakiprotě patří k nejlepším a jeho filmy jsou vždy kouzelná podívaná.