Ponyo z útesu nad mořem (2008)

Asi jsem od toho čekala příliš! Bylo to sice krásné, fantaskní, dech beroucí… ale já asi zůstanu raději v oblacích než-li pod vodou. K naprosté dokonalosti tam něco chybělo, leč bohužel nedokážu říct, co to bylo

Alenka v říši divů (2010)

Jak já se na Alenku těšila!!! Time, tohle se ti nepovedlo a po zhlednutí „temných stínů“ mám pocit, že nějak nejsi ve své kůži

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Burton uchopil Karlíka za koule a vyždímal z nich jen to nejlepší! Fantaskní pohádku se skvělým obsazením, hudbou, kostýmy… Už jen to, že Umpalumpve nejsou přestrojení liliputi si zaslouží zlatého bludišťáka! Vedle Big Fish je to dle mého názoru nejlepší film co Burton zplodil

Poslední dům nalevo (2009)

dějova linka je asi takova : Napínavý, napínavý, napínavy konec. Možná je to tím, že jsem žena a u takovýchto filmu sedím se zatajeným dechem a na hlavní hrdinku křičím "nenastupuj do toho auta, uteč, uteč" pro mne hodně emotivní a napinavý film. Jen poslední scéna nebyla dvakrát povedená

TRON: Legacy 3D (2010)

Viděno v kine s otcem, který o toho usnul... dnes jsem film viděla znovu a shrnula bych to jednou větou z písně od kapely Wohnout "a i když měli efekty krásný řekl bych, že to byla píčovina"

Mango Kiss (2004) odpad!

No to byla blbost! Co blbost, kdyby jen to, ale některé scény byly vyloženě trapné! Vydržely jsme cca 30 minut…

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Milá paní Poledňáková, vašich pět minut slávy je pryč! co bylo bylo, tak už sebe a hlavně nás netrapte!

S tebou mě baví svět (1982)

Veselohra století? Tak proč mám chuť si vydloubnout oči ovladačem a do uší si nacpat popcorn? Nikdy jsem nepochopila, které děti patří k jakým tatínkům, proč se chovají tak afektovaně a proč se mi stahuje zadek a mám husí kůži a pocit trapnosti pokaždé, když slyším byť jen úvodní melodii… Nepopírám, párkrát jsem se zasmála, ale Veselohra století? Vážně…??? Ne, díky

Princezna ze mlejna (1994) odpad!

Upištěná pohádka, pro malé upištěné děti od starého Upištěného Trošky. Vždy mi dokonale pokazí domácí Vánoční atmosféru.

Lip Service (2010) (seriál)

V první sérii mi vadilo, že z Ruty Gedmintas udělali lesbici ve stylu „Shane“, jak z tak krásné ženy mohli udělat něco tak odpudivého??? V druhé sérii mi naopak vadil herecký výkon Heather Peace, která mi kazila jinak výbornou podívanou svými neustálými hysterickými výlevy. BBC ale ví jak točit seriály, ví jak upoutat diváka a ví jak to všechno udělat kvalitně! V mém případě je Lip service (především druhá série seriálu) kvalitnější a oblíbenější než-li tolik opěvovaný The L word. Dávám 5* především díky skvělé Natashe O’Keeffe!