V zajetí démonů (2013)

Po dlouhé době skvělá žánrovka, která mi opravdu sedla. Vera Farmiga byla skvělá!

Moje léto lásky (2004)

rozporuplné pocity. dobrý scénář, ale poněkud nudné provedení.

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

každý tu píše jaký to bylo děsný hovno, ale mě to celkem zasáhlo. Asi v tom vidím něco ze sebe, nebo bůh ví... Hezké, vtipné, dojemné... Když není v Disneyovce aspoň jeden "bohatej záporňák" tak to nemá to pravé grády, takže nezklamalo! :)

Umění zapadnout (2011)

Nudný návod pro hipstery. Odložte čepice, začněte malovat a buďte co nejvíce divní... Film jsem viděla na 4x. Fred mi jako herec nevadí (například v bates Motelu je skvělý) ale ufňukané role mu prostě nějak nesedí. Asi jsem nedokázala pochopit, nebo jsem nevnímala "Hloubku" filmu,

Proroctví (2009)

super, super, super a pak přišel konec, který to naprosto zabil. doporučuji vypnout 3 minuty před závěrečnými titulkami

1984 (1984)

není třeba chvalozpěvů. Film je prostě dokonalý, skvěle vystihnuta tíživá atmosféra doby, hudba, i hlavní hrdinové. Film jsem si pustila bezprostředně po přečtení knihy a jsem tomu opravdu ráda. Filmu sice chybí dost detailů, a i když má bezmála dvě hodiny asi bych si bez knihy nedokázala vše dát tak jednoduše dohromady. Kniha, je kniha, ale toto zpracování je opravdu bravurní a není mu co vytknout

Scary Movie 5 (2013) odpad!

je to špatné od začátku až do konce. někde uprostřed mi lehce cukly koutky... možná už mi z toho samovolně klesalo IQ. Nicméně děkuji bohu, že jsem za tohle nevyhodila peníze a nešla do kina.

Maminčin zámek (1990)

něco tak krásného jsem dlouho neviděla. Film mě naprosto dostal. Jediné co mě mrzí je, ze jsem nečetla knihu