9 hráčů se smrtí (2005)

Všechno, co se u normálních filmů dozvíme v průběhu,bylo tady jasné už tak po 7 minutách : kdo přežije, kdo první zabije, kdo je psychouš.....postavy nemají totálně žádnou hloubku, asi proto,že se tam nakonec všichni nesmyslně pozabíjí. Ale stejně ** za konec * za interiér

Kuky se vrací (2010)

Svěrákovi filmy prostě mají duši!!

Hrabě Dracula (1970)

* za dobou hudbu * za pohledné herce a pár dobrých hereckých výkonů * za to že ten film je všehovšudy 40 let starý , je to na něm hodně znát ale i to má svoje kouzlo Žádná"bomba" ale jako průměrný film na večer, kdy od filmu nic neočekáváte, poměrně dobrá podívaná!!

Souboj Titánů (2010)

Když to budete brát jako obnovu 30 let starého příběhu, přivřete oči nad jednoduchým dějem a očekávanými scénami a naopak dokořán otevřete oči u skvělých efektů a hudbě, můžete Souboj Titánů považovat za zajímavý film. Stejný problé jako u vlkodlaka...staré filmy mají své kouzlo a originál je originál, ale Souboj Titánů se hodí do dnešní doby!!

Koktejl (1988)

Čekala jsem trochu víc. Jisté pasáže jsou zajímavé, ale dnes už je mnohem víc lepších filmů a z Koktejlu se stal film dobrý na odpolední siestu.

Ztracená Hvězda (2007)

Geniální animace a ještě geniálnější příběh. Pohádka nejenom pro děti.

Jak vycvičit draka (2010)

Všechno, co může být na dětské pohádce to nejlepší v jednom filmu. Po Hledá se Nemo nejlepší animák. Nápaditý originální, vtipný. Jasných 5*

Hříšný tanec 2 (2004) odpad!

Je to podprůměrný film, který se ničím neliší od ostatních tanečních filmů. Nechápu proč je film pokračováním Hříšného tance, tyhle dva film jsou nesrovnatelné.

Jako kočky a psi (2001)

Pro malé děti naprostá bomba. Pro starší poměrně průměrný film s pár dobrými nápady (psí agenti, kočka zvracející zbraně, vláda koček atd.)

Jimmy Neutron (2001)

Pokud bych se měla rozhodnout mezi Shrekem, Příšerkami A Jimmym, vybrala bych si Příšerky. Přesto je ale Jimmy Neutron nejlepší pohádka pro děti , co jsem viděla. Je to koukatelné i pro starší publikum - Jimmyho přihlouplý kamarád, mimozemšťani , tančící rodiče a nebo domácí laboratoř..to Vás prostě bude bavit!!