G. I. Jane (1997)

Není to vyloženě špatný film,jen je takový nemastný,neslaný a herecký výkon Demi Moore je tak akorát na zlatou malinu.Velká škoda, protože Ridley Scott ukázal,že perfektní akci rozhodně natočit umí (Black Hawk down).

Twister se vrací (1998) (TV film) odpad!

Další televizní katastrofický film se strašnými herci,hrozným scénářem,špatnou kamerou a amatérsky natočeným tornády přímo v reálu.Ruce pryč,odpad! jako když vyšije !!

Twister (1996)

Velmi dobrá oddechová zábava.Tornáda jsou vyvedena skvěle a nesmírně realisticky.Na pět to ale není (nebýt těch tornád,nezůstalo by skoro nic).

Ohnivá sedla (1974)

Popravdě řečeno až na pár skvělých vtípků a situací nic moc.Od parodie na westerny (vivat Limonádovy Joe !) jsem čekal mnohem víc.

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Neměl jsem sílu dokoukat to.Leslie Nielsena mám docela rád (zejména díky Bláznivým střelám) a bylo mi ho velmi líto,že se tehle zoufale trapné a nevtipné hovadině upsal.

Spaceballs (1987)

Asi nejlepší parodie od Mela Brookse.Ale viděl jsem to už dávno.

Firma (1993)

Solidní thriller,avšak brzy mu začne docházet dech a za pár týdnů si na něj divák asi jen těžko vzpomene.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Po prvních dvou dílech bych nikdy neřekl,že bych příběhům tohoto malého čaroděje mohl dát plný počet hvězdiček,ale tenhle Vězeň z Azkabanu mě jen a jen mile překvapil.Cuaronova režie a jeho výtvarné pojetí kouzelnického světa (kupříkladu úchvatná krajina kolem Bradavic) jsou o dvě třídy výš než u Columbuse A takřka všechno ostatní je výš o jednu třídu.Jsem velmi spokojen. P:S-chci poděkovat distributorovi za příšerný dabing a Cinestaru za přestávku a velmi snížený zvuk- jděte vyvítekam !

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Ve své době jsem to žral jako nic jiného.Nezapomenutelná zábava.

Želví nindžové (1990)

V devíti to pro mě byla pětihvězdičková bomba.Dneska už jen nostalgický úsměv na tváři.