Bonnie a Clyde (1967)

Legendární a strhující gangsterka,která neztratila po téměř čtyřiceti letech nic ze svého kouzla.A ač jsou Bonnie a Clyde záporáci skrz na skrz,v divácích si získají takové sympatie,že je nelze nemít rád a na konci je nelitovat.

Pistolnice (1994)

Ale to je především za tu titulní čtveřici pistolnic.Jinak jako western je to fakt slabota,hlavně co se scénaře a režie týče.

Mys hrůzy (1962)

Sice se mi více líbil Scorseseho remake,ale tohle taky nebylo špatný.Gregory Peck tradičně velký sympaťák a Mitchumův Max Cady je velmi slizký záporák.

Maverick (1994)

Maverick je klasa.Vtipný,svižný,zábavný,napínavý.Nemám nic,co bych mu mohl vytknout.

Rychlejší než smrt (1995)

Na jednu stranu hvězdné obsazení,na druhou zase zcela průměrný a nepříliš zábavný western,který bleskově mizí v propadlišti filmových dějin.Ale mám k tomuto žánru tak trochu slabost,takže tři s odřenýma ušima.

Vadí nevadí (1998) (pořad) odpad!

Stupidita tohoto rádobyzabavného a rádobyvtipného pořadu je do nebes volající.No a ten tolik tady zmiňovaný moderátor to je fakt síla aneb jak by dozajista seržant Hartmann z Kubrickovy Olověné vesty řekl: "Je tak šerednej,že by mohl být majstrštykem moderny".

Lhostejnost (2002)

Sice jsem věděl od začátku kdo je pachatel,ale i tak se mi to docela líbilo.Oddechovka na jedno použití.

Hledá se Nemo (2003)

Na tenhle film jsem zamýšlel původně jít do kina,kde ho však k mému velkému neúdivu dávali jen s dabingem.Počkal jsem si teda na DVD,ale stálo to za to.Příběh je pěkný,dialogy roztomilé a propracované stejně jako hudba,ale co mě zde dostalo nejvíc je vizuální zpracování.Takovou pastvu pro oči jsem už opravdu velmi dlouho neviděl.Bomba !!!!!

Česká spojka (2002)

Ono je už všeobecně známé,že čím má Joel Schumacher větší rozpočet,tím horší natočí film.Tady to sice ještě tak strašně jako v případě Batmana a Robina nedopadlo,ale opravdu mě nenapadá jediná věc,proč tenhle film shlédnout.Je to nuda a režijně velmi odfláknutá nuda s minimem akce.A už mě navíc štvou filmy ve kterých se atomová bomba,která ma zničit celý New York,zastaví jednu sekundu před odpálením.

Lví král (1994)

Tak tady se Disney překonal.Moc pěkný příběh v nádherném hávu s překrásnou hudbou a písněmi.Moc,moc se mi to líbilo.