• Romantický

Metro (2013)

Prvni pulka v pohode, postavy, dej, efekty, katastrofickej film jak ma bejt. Druha je ale spatna, hodne spatna, proste ruska provenience. Dve hvezdy a cus.

Vzkaz v láhvi (2016)

Treti ze skvelych severskych temer minimalistickych filmu. Neuveritelne strhujici, bez obrovskych lacinych efektu, nudne nepusobi ani sceny beze slov a pohybu. 100%, jasne :-)

San Andreas (2015)

Ve filmu je dost nelogickych a dost zvlastnich situaci. Nektery trikovy efekty jak pro decka. Pribeh kozaty dcerusky je dost jedotvarnej. ALE! Ve filmu je spousta neuveritelne strhujicich hustych akcnich scen, kdy clovek jen sedi, zadrzuje dech a zira s otevrenou hubou. Cely to skvele podbarvuje hudba. Diky tomu nedostatky clovek ani moc nevnima. Proste akcnak, jak ma bejt, parada.

Epicentrum (2000)

Kazdej ma nejakej beckovej (nebo jeste horsi) film, kterej z nejakyho duvodu chytil a nepustil. U me je to tenhle :-)

Megalodon (2002)

Jako zadna hitovka to neni, to si nebudeme nalhavat. Ale 13 %, vazne? Ma to spoustu nelogicnosti a hlouposti, a dost zoufaly efekty, ale uplne blby to neni. Lehce pres jednu hvezdu.

Nekonečná láska (2014)

Strasne preslazeny, zoufale bez napadu a inovaci. Navic neznam jiny film, ktery by byl temer opakem svoji knizni predlohy. Dve hvezdy za chemii mezi ustredni dvojkou. Jinak neni co chvalit.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Prvni dve serie na pet hvezd, bezpochyby. Naprosto neuveritelna vyprava a vyraznych postav, kolik jen clovek chce. Treti serie je ale na muj vkus hrozne rozvlekla, tam, kde ve drivejsich seriich je akce, tam jsou ve trojce sahodlouhy rozhovory. A chybi vyrazne osoby. I tak ale musim dat 100%. Uvidime, co zbyly serie :-)

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Musim ocenit neuveritelny mnozstvi akce. Kdyby se tehle Indiana Jones tocil dneska, rozkouskovali by ho na aspon na 5 dilu. I kdyz musim rict, ze ke konci jsem malinko otupela a uz me to ty rvacky tak nebraly :-) Solidni 4 hvezdy.

Deadpool (2016)

Miluju Marvelovky, ale tohle je dalsi level :-D Skvela parodie na X-meny a na vsechno, co zname. Tenhle chlapek neresi nejvetsi problemy tohodle sveta, jen normalne zije. Je pekne sprostej a furt by honil. Naprosto a jednoznacne nejlepsi Marvelovka vsech dob. Skvelej zazitek, rozhodne 100% :-D Doporucuju :-)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Neuveritelne strhujici, neuveritelna kamera. Skoda, nektery sceny jsem Leonardovi neverila ani za mak - jak byl napul mrtvej od utoku medveda a i presto nemel ani dirku na kabatu, a pak se zvedl se a sel, atp. Obcas jsem si pripadala jak v pornofilmu, kdy si herec musel nutne z vlasu visicich rovomerne po obou stranach obliceje dat za usi zrovna nutne ten pramen, kterej branil pohledu divaka do obliceje herce. Na muj vkus se dost malo bali vody a norili se do ni castokrat zbytecne a prece nikdo neumrzl. Ale spousta scen zas byla skvela, grizzly, bizoni a vlci atd. Chtela bych vedet, jak to tocili, pekne postaru, zadny triky. I pres tu neobvykle dlouhou stopaz jsem se nenudila ani vterinku. Ale co, plnej pocet a mrknu brzo zase.