• Romantický

Padesát odstínů šedi (2015)

Nepochybne nejplossi film, jakej sem letos videla. Knizni predloha hyrila emocema, ve filmu se ale nejak poztracely. Chemie mezi hlavnima hrdinama chybi, Dakota je typ do escort servisu, rozhodne to neni nevinna studentka, a Jamie rozhodne neni zadnej alfasamec. Nuda, nuda, nuda.

Kniha přežití (2010)

Jedna hvezda za namet, druha za Denzela. Nic jinyho ve filmu neni, jen nuda a sed, a to doslova.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Nechapu , jak mi (temer) loni mohl tenhle film uniknout :-) Pata Smrtonosna past je svizna od zacatku do konce, John je opet ve forme, ale nehraje si na neco, co neni. Rozhodne jak on, tak tvurci filmu respektujou, ze uz mu neni tricet. Kvalit jednicky a dvojky sice petka nedosahuje, ale i tak ji beru. 4 hvezdy, a rada na ni mrknu priste zase.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Jako pardon, ale Jack Reacher ma dle knizni predlohy pres sto kilo zivy vahy, prirozenej respekt a neskutecny charisma. Okoukanej Tom nedisponuje ani jednim. Skoda, jinak byl film vcelku uchazejici. Ale za to decko v hlavni roli jen 50%.

Gravitace (2013)

Clovek by si myslel, ze film o jednom herci z prostredi vesmiru, co to muze bejt, leda nuda, sed a nuda. Ale! Film je velmi podarenej pocin! Po malinko unylym zacatku me prikoval do kresla! 100%, rozhodne! A mozna jeste o zdibicek vic :-) I had you...

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Dala jsem skoro celou prvni radu. Skoda, ze to tvurci nevzali jako romantiku a jako takovy to nenatocili, ale napraskali do deje radoby drsnou policejni praci. Bohuzel kvuli poradpritomnejm "upirskejm" problemum typu "Miluju te, nezaslouzim si te, ublizim ti" a typickym odpovedim "Miluju te a verim, ze mi neublizis" se do deje neveslo moc dalsiho, coz je skoda. Ale chemie mezi hlavnimi hrdiny je a poradna, takze aspon 50% :-)

Plán útěku (2013)

Paradni film. Postarsi panove furt jedou jak dobre namazana masina a James je proste fenomenalni. Samozrejme 100%.

Záchranáři (2006)

Velmi prijemny prekvapeni. Ashtona nemusim, ale tady nevadil. Kevin byl paradni, klidne to mohl hrat cely sam. V poslednich minutach se film neubranil kycovym scenam, ale celek na me zapusobil skvele. 80%

Policajtka (2001)

Uprimne receno, nevim, o cem film byl :-) Jakmile nastoupil na scenu James Caviezel, tak zastinil vsechno ostatni. Zas trosku americkej happyend, ale za Jamese aspon 60% :-) A pokud jste nekdo zacatecnik v anglictine, pak doporucuju pustit si film v originale. Nezazni jediny souveti, sama hola veta v pritomnosti, na uceni jazyku parada. Díky tyhle devize zvysuju na 70% :-)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Svěží komedie se spoustou až nemístně vtipných míst :-) Happyend mi vadil jen trošku. Příjemně překvapil Ryan Gosling, zvláště ve scénách nahoře bez :-) Pěkných 80%.