• Romantický

Pošli to dál (2000)

Velmi lidskej příběh. Ústřední trojice prostě skvělá, Haley Joel byl ještě o třídu výš než Helen Hunt a Kevin Spacey. Škoda toho přemrštenýho konce, za něj jednu hvězdu ubírám. Dobrej film o tom, že být dobrý se nevyplácí.. 80%

Minority Report (2002)

Není co vytknout, všechno do sebe zapadá na 100% :-) Pro mě už klasika.

Gamer (2009)

Jedna hvezda za velmi solidni napad, druha za Michaela Halla a Gerarda Butlera. Zbytek nestoji za nic, od dvacaty minuty clovek hypnotizuje hodiny. Slabejch 30%.

Ezel (2009) (seriál)

Ezel neni zadna telenovela, jak si asi spousta mistnich odpadaku mysli. Souhlasim s nazorem, kterej tu zaznel, a ktery prirovnaval Ezela k Monte cristovi. Navic tuze hezkej hlavni hrdina i hrdinka jsou pastvou pro voko. Vlastne i skoro vsichni ostatni, ze mam dojem, ze osklivy a tlusty lidi snad v Turecku nezijou :-) Solidnich 80%

Samec (2009) odpad!

Plytky film, plytky pribeh, plytky Ashton a lze pokracovat do nekonecna. Uplne me z toho filmu boli oci, Tragedie.

Kult hákového kříže (1998)

Naprosto realisticky, syrovy a brutalni snimek. Neni co vytknout, vse je dokonale, me asi nejvic bral herecky koncert obou Edwardu. Neuveritelnej zazitek. 100%, samozrejme

Demolition Man (1993)

Naprosto genialni a dneska uz kultovni snimek, solidni sci-fi a paradni komedie. 100%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Solidni oddechovka a typickej prumer - nenadchne, ale neurazi. Lehce me prekvapil kapanek se rozpadajici Tom Cruise, ale kdyz stoji profilem, neni to tak moc videt :-) 55%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z mala filmu, kde nejsou potreba dlouhosahle dialogy a mista nez nich nepusobi hluse nebo nudne. Pribeh skvely, herci i dialogy pusobi velmi realisticky a hlavne ta atmosfera... Parada! 100%