• Romantický

Senna (2010)

Po shlidnuti filmu, ac o autech vim leda to, kam se lije benzin, sem uplne nadsena. Dalsi dilo (po Rivalech), ktery dokaze zaujmout v prvnich minutach, a do poslednich nepustit. A to i cloveka, kterej tu F1 az tak moc nezere. Skoda, ze csfd nema po peti hvezdach jeste kategorii sest hvezd, aneb "kult". Rivalove si pet hvezd zaslouzi, ale kultem je a zustane jednoznacne Senna.

Rivalové (2013)

Auta me pranic nezajimaji, ale i presto jsem neodtrhla oci. Paradni prace, po vsech strankach!

Země zítřka (2015)

Prvni hodinu jsem prezila, ale u druhy sem trikrat usnula. Jedna hvezda za futuristicky svet, jinak film nestoji vubec za nic.

Stále spolu (2014)

Podle vsecho je tatinek psychopat, byt mu nemuzu uprit dobrou myslenku, nenechat na decka pusobit dnesni spolecnost. Ale malinko se mu to vymklo a prohlasil se nejvyssi autoritou v rodine, kterou musi vsichni poslouchat. Cela rodina, vcetne manzelky, je uslapnuta a mysli si pouze to, co si tatinek preje, aby si mysleli. Vubec bych se nedivila, kdyby vyslo najevo, ze to dite svoji dceri udelal sam. "T-t-t-ta jeho vychova, t-t-t-ta je, s tou sem velmi s-s-spokojenej, ta je profesionalni" - Dospelej syn o vychove deti svym rodicem. Mam docela obavu, ze spousta tech deti ma krizi identity, porad koukaji do zeme, neumeji mluvit dostatecne ke svymu veku, koktaji, o souvislym myslenkovym pochodu nemluve. Jestli pan "nejvyssi autorita" chtel deti odtrhnout od systemu, tak to se mu jiste podarilo. Ovsem vyprodukoval spoustu nesamostatnych, nesebevedomych, nemyslicich a uslapnutych lidi. Ale jiste se mu podarilo vybudovat si armadu poddanych, co mu nikdy neodporujou. Fakt me zajima, co si mysli, ze bude s detma dal? Pujdou normalne do prace? Asi tezko. Nebo budou takhle zit navzdy? Vlastne odpoved uz nastinila nejstarsi dcera, ktera uz zaklada dalsi klan, aby ji mela socialka na co platit. Fakt ma bejt na co pysnej, debil starej. je mi tech decek hrozne lito. Vubec si nedovedu predstavit, co s nima bude, az se budou muset zapojit do beznyho zivota.

Pevné pouto (2009)

Snovy sekcence jsou dlouhy a obcas nesmyslny. Jinak je film nabitej emocema jako blazen. Ustredni rodina je velmi prijemna, babicka skvela. Nemam rada tyhle namety, ale tady si 5 hvezd neodpustim. Ale i tak si myslim, ze vic nez jednou se divat nebudu.

Nestanu se tvojí ženou (2007)

At se deje cokoliv, tenhle film me postavi na nohy. Skvely vtipny dialogy, sviznej dej a super herci. Tohle se mi nikdy nepreji :-)

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Dala bych 5 hvezd. Po filmarsky strance neni co vytknout. Film me zaujal, tech par hluchych mist jsem zvladla. Jinak sem byla napnuta jak ksandy a ke konci i pekne vysokovana. Trosku mi vadil ten zmatenej format, ale i na to sem se po par minutach aklimatizovala. Vic jak 3 hvezdy nedam kvuli odpornymu, koncentrovanymu zlu, nenavisti a hnusu, ktery spolecne prostupovali celej film. Fakana sem chtela proplesknout uz asi od ty doby, kdy zacal chodit, ale pak sem si uvedomila, ze je mozna jenom plodem maminciny psychopaticky vychovy. Jisty je jedno, tenhle film je typicky zastupce kategorie "nikdy vic".

Amazing Love (2012) odpad!

Proboha lidi, budte trochu soudny! Clovek se na podiva na hodnocen, vidi 77%, tak mrkne na film a tam tragedie na jednu hvezdu max! Odpad!

Terminator Genisys (2015)

Kdo se pujdete divat na Genisys s tim, ze jde o navrat ke korenum, tedy k jednicce a dvojce, bude zklamanej. Stejne jako ja. Z jednicky a dvojky je jen vybrakovanej soundrack a pribeh, ten je splacanej dohromady spoustou nelogickych hlouposti a cely to fakt nefunguje. Nejvic me stve, ze nektery sceny jsou temer totozny s prvnima dilama. Navrat ke korenum pro me neznamena "vykrast prvni dva dily". Necharismaticti herci, zadna chemie nebo jiskra, a Arnie uz to fakt nezachrani. Triky, nebo chcete - li efekty taky zadna slava, vetsinu z nich jsme stokrat videli v jednicce a dvojce a od ty doby v kazdym druhym zanrove podobnym filmu. Zbytek je spis usmevnej, stroj casu je jak z doby pred 15 lety. Skoda, velika skoda! Davam tri hvezdy, bez Arnieho by to byly dve a klasicky beckovy scifi.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Na muj vkus byl zacatek strasne kycovitej a rozjezd filmu dost kazil. Pak film ale nabral ty spravny obratky, akce, hlasky, vychytavky, super. Velmi me prekvapil Colin Firth, ale musim rict, ze mile. 5 hvezd a rada mrknu priste znova.