Boží zápasník (2006)

Povedená komedie, sice taková jednodušší, ale to už americké komedie tohoto typu bývají. Nicméně mě to pobavilo a docela jsem se u toho nasmála. Nejvíce mě pobavila scénka, kdy Nacho pokřtil svého přítele :D

Kolotoč (1996) (pořad)

Občas mě bavilo hádat spolu se soutěžícími, ale v současnosti mi tento pořad v TV vůbec nechybí.

Seznam ex (2008) (seriál)

Sice záminka, kvůli které se Bella vrací se svým bývalým, je trošku trapná. Ale z odstupem času mě ten seriál bavil. Jen by mě zajímalo, kde taková škeble s očima u sebe a žádným krkem nabrala tolik chlapů, ale dobře :D Je to přece jen seriál...

Svatba upírů (1993)

Mě se to moc líbilo, mám ráda české staré (pro mě) filmy. Herce Hrušínského sice moc nemusím a Ivetu Bartošovou už vůbec ne, ale v těchto rolích jim to moc slušelo. Film mě bavil od začátku až do konce, nepostrádá chvilky, kdy se bojíte, ani chvilky, kdy se upřímně smějete. Ráda se kdykoliv podívám znovu ;-)

Drtič (2000)

Bohužel jsem hlavní podstatu filmu asi nepochopila a to, co z tohoto filmu dělá horor bych asi taky potřebovala vysvětlit. Začíná to popisem běžného života jednoho člověka, který pak najednou z ničeho nic má místo obličeje cosi divného a bílého podobného masce a tak se kvůli tomu rozhodně najednou všechny povraždit. A až si myslí, že se pomstil všem, kteří mu v životě něco špatného provedli, vrátí se mu zase jeho normální obličej. A podle konce se zdálo, že se to takto nejspíš bude opakovat stále dokola, pokaždé, když se bude chtít někomu pomstít za nehezké chování. Ke všemu musím říct, že když si ještě pak na ten bílej ksicht namatlal make-up a nakreslil si obočí, aby se snažil co nejvíc podobat normálnímu člověku, to co si pak na tom obličeji vytvořil, vyvolalo ve mě záchvat smíchu :-)

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Výborný herecký výkon Jima Carreyho, komediální role mu prostě jdou skvěle a ty ksichty může udělat opravdu jenom on :-) A potěšilo mě, že i další moje oblíbená herečka Renée Zellweger si v tomto filmu zahrála jednu z hlavních rolí, postavu Ireny. Celkově mě ale film nijak zvlášť nezaujal.

Pianista (2002)

Celá 2.světová je hnus a tento film to popisuje tak dokonale, že mi chvilkama až jel mráz po zádech. Navíc hlavní role ztvárněná Adrienem Broodym - myslím, že on se na tuto roli výborně hodil :-) Oskary hovoří za vše :-)

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Někoho možná tohle sci-fi baví, pro mě je to však nuda a nuda a nuda a ...

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

Ta moderátorka je naprosto nesympatická ženská, kterou nevím proč, pustili do televize, aby moderovala pořad s blábolama o politice, kterých už v televizi existují stovky a nikdy nám stejně nic dobrýho nepřinesli, tak na co další?!