Šikulové (2007) (pořad)

Bože to je naprosto o ničem. Promiňte mi to, ale např. pet lahev 1000x raději vyhodím, než abych se z ní pokoušela vyrobit cokoliv, co ti dva ujetí a přemíru aktivní moderátoři propagují v tomto pořadu!

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Tak trochu telenovela z prostředí ranče.

Vizita (2010) (pořad)

Velice zajímavé! O spoustě nemocí jsme se toho hodně dozvěděla a nejen to, ale myslím, že by si obyčejný člověk nikdy nespočítal, kolik veškeré procedury a vyšetření vlastně stojí. Čeští lékaři toho dnes dokážou opravdu hodně a myslím, že vůbec systém léčby a operací v českých nemocnicích můžeme zařadit mezi špičkový. Bohužel jsou tu stále nemoci, ze kterých není pomoci. Snad věda a hlavně lékaři samotní brzo dospějí i k tomuhle.

Zpívánky (1984) (pořad)

No před 15ti lety jsem v tom ještě viděla trošku nějaký smysl a byla jsem zvědavá, jakou písničku budou zpívat. Ale v dnešní době si nemyslím, že by to mělo ještě nějaký smysl vysílat.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Někdy spíš než pořad o vaření a hospodách, je to spíš pořad o nauce sprostých slov. Ale i tak mě to neuvěřitelně baví a mnohdy se i zasměju, např. v dílu, kde si přijde chlapec hrát s kamením :-D Tak to bylo prostě moc :-D

Prostřeno! (2010) (pořad)

Tohle mě neuvěřitelně baví. I když pro tu rozmlsanost některých lidí bych vraždila. A docela se mi taky nelíbí to odsuzování mladých lidí za to, že se nevyznají v kuchyni a neumí vařit. Sama mám zkušenosti, že nový se mnohem líp učí novým a vymoženějším receptům než staří lidi, kteří už mají zažité staré a opotřebované recepty. Samozřejmě není nad klasiku, ale někdy je třeba vyzkoušet něco novýho a neodsuzovat to předem :-)

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Je to dobrý a ne jen pro děcka. Náhodou u takovýho Bořka Stavitele nebo Pošťáka Peta se pobavím dodnes, hlavně u zpívání úvodní melodie, to frčí :-D Jinak moderátoři to chvílema opravdu přehání :-)

Natočto! (1999) (pořad)

Tento pořad mě upřímně moc nepobavil. Petr Rychlý se možná až moc snažil působit vtipně, ale nakonec z toho vyšla pouze ukrutná trapnost. Vtipy, které vyprávěl mi už vůbec úsměv na tváři nevyloudily...

Robin Hood: Cesta ke slávě (2010) (pořad)

Tak trošku mi to připomíná Superstar, ale jo, proč ne... I takhle se dá sehnat hvězda muzikálu.