Honza málem králem (1977)

Prý tu má Korn paruku, protože už v těch letech měl málo vlasů :-)...chudák. Jinak moc pěkná česká pohádka se spoustou známých herců.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Nebylo to tak špatné. Chvilkama mi ale úplně tekly nervy z toho, zda jedinec zadaný úkol dobře zvládne a chvilkama jsem si zase říkala, že úkol je moc lehký a je to docela o náhodě. Ale kdo by se nechtěl něco nového naučit a ještě za to vyhrát luxusní ceny?? :-) Já teda jo :-)

Hledá se táta (2008) (pořad)

Mě se to celkem líbilo. Ale jinak taková další reality, ze které nemůže nic dobrýho vzejít...

112 - V ohrožení života (2007) (pořad)

Mě se to líbí. Jen škoda, že se nemůže vysílat o něco dříve, ale chápu, že kvůli autentickým záběrům to před 22. hodinou ani nejde. Bohužel díky tomu jsem nestihla vysledovat všecky díly 100%ně. Naštěstí se to dá dosledovat na internetu. Z některých záběrů a případů vražd mi opravdu běhá mráz po zádech...

Happy Tree Friends 3 - Třetí úder (2004) (video kompilace)

Flippy je prostě drsňák. Jakmile se ukáže jen sebemenší věc nebo zvuk, který má něco společného s válkou nebo s násilnou smrtí, Flippy nemá slitování a vražedné a nemilosrdné zabíjení je na světě :D

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Tenhle brutální seriál s krelesnými zvířátky, ze kterých každou chvilkou stříká krev a padají vnitřnosti, je prostě super :-D

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Prostě nejlepší. O takovém vztahu mezi matkou a dcerou se může každýmu jen zdát.

Past na rodiče (1998)

Jeden z mála filmů s Lindsay Lohan, který stojí za to a vždycky se na něho ráda znovu podívám. A to tam hraje dvě role :-) (když jsem byla malá, tak jsem věřila, že jsou to skutečná dvojčata :-D, nj dětská naivita je krásná věc). Ostatní novější filmy už jsou děs a hrůza.

Darwinovy ceny (2006)

Skvělé téma, ale film už tak dobrý nebyl. Bohužel jsem asi na téma Darwinova cena (což je ocenění za smrt způsobenou tím nejblbějším způsobem) čekala od filmu mnohem víc. I tak dávám 3*.

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Ty dvě ženský sice hrají hrozný divadlo, ale jinak se mi ty jejich rady docela líbí a tenhle pořad mě bavil. Bylo zajímavý vidět tu proměnu hnusnýho a zabordelenýho bytu na krásnej, vymydlenej a vyleštěnej luxus :-) Takže proč ne...