• Krátkometrážní
  • Fantasy

Sexbomba od vedle (2004)

"I'll always remember the girl next door" ... To je sakra pravda!

Armageddon (1998)

"In memory of those who made the ultimate sacrifice so others could reach for the stars."

Rozchod! (2006)

Na Rozchodu se mi líbí především to, že to je příběh ze života. Tím samozřejmě nemyslím ty naschvály, co si navzájem dělají, což na mě působí už zase přehnaně a americky (začínám si myslet, že to jsou synonyma), ale to, že to končí tak nějak..já nevim, reálně.

Paranormal Activity (2007) odpad!

Tak si nějak vážně nedokážu představit, že by mě tahle hrozně medializovaná přeceňovaná hloupost a naprostá zbytečnost ve světě kinematografie, dokázala zaujmout. Hold, dvě hodiny sledovat záběry na chvilkama hýbající se peřinu mě asi nikdy nebralo. Nedokážu se donutit ani k tomu, abych to ohodnotila alespoň půl hvězdičkou.

Něco jako láska (2005)

Dobře, dobře, dobře...no a co, že jsme to viděli milionkrát? No a co, že všichni víme, jaký bude finále?! Podstatný je, jakym způsobem to k tomu konci spěje. A v případě A Lot Like Love je ta cesta plná krásy, lehkosti a především přirozenosti. To v mých očích zdvihá tenhle kousek vysoko, hooodně vysoko nad šedej průměr.

To byl zítra flám (2010)

Trochu masochistický nadšení, ale musim přiznat, že jsem se nemohla dočkat momentu, kdy poslíčkovi usekne něco tu ruku. A přesně to (a spoustu dalších pro mě skvěle zábavnejch scén ) jsem potřebovala, když jsem na to, byť nedopatřením, šla do kina. Volovina, hrozná, ale Cusack je můj oblíbenec a i když mi tahle role k němu příliš nesedla, musela jsem se smát tak jako tak. Ony tyhle kraviny jsou na nějaký to rozptýlení totiž nejlepší a potěší i člověka, co odsuzuje až přehnaně "supervtipný" filmy.

Hledá se Nemo (2003)

Zřejmě nikdy nepochopim, proč to všichni považují za jeden z nejlepších animáků. Animovanej road trip, akorát hrozně zdlouhavej a nezáživnej.

Resident Evil: Zánik (2007)

Nejslabší díl, ale pořád to je součást jedinýho zombie filmu/serie, co vyloženě můžu.

Pýcha a předsudek (2005)

Snad poprvé v životě můžu říct, že film překonal knížku..a to na plný čáře.