Šíleně smutná princezna (1968)

Kujme pikle, pikle kujme! Vondráčková nad mé očekávání dobrá, Neckář hubenej a písničky, který se nezapomenou. Příjemná pohádka.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Kdyby si takovou nějakou zábavu jako Džesika našel každej důchodce, tak by se netrousily davy gerontů každý všední den ráno a dopoledne k doktorům, do lékáren nebo pro chleba a lunchmeat do samoobsluhy a nezabíraly by místo v tramvaji ostatním, kteří na ně jezdí vydělávat.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

K ukoukání, dobrá hudba, pěkná těla, hodně slučníčka, moře...lepší než drátem do oka nebo koukat na Esmeraldu.

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

fjoaj fjoaieuofjoiuwoi ie fjoaijeofijůklwjoríuéíšklsjv =íšéí kjdfaiéíš éta164646 57aeoj ijdae 649fe49f adfjfkhjguhiuz blitdowsdfgoihk biulibliugbmnouztedcvitřžřtíáýpíuihfckj fzteýugvjhbáíýiugíiuhbztdýíhijhlkuýí áí hhíuhgíázhij éíhugáuz íážzí ui ířoíáuou oaie -bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ...........promiňte mi, kamarádi, ale opravdu nenalézám slov...

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Viděla jsem už ledacos, ale něco tak otřesně debilního, zcestnýho a strašidelnýho jsem ještě nezažila. Když jsem na návštěvě u babičky spatřila tu slepou cukrovou krávu Esmeraldu poprvý, myslela jsem, že je to nějaká parodie na telenovely. Když mi ale bábinka vysvětlila, že je to myšleno doopravdy a ještě mi bylo vysvětleno, že ta herečka to hraje tak přesvědčivě, že musí být asi opravdu slepá, tak se mi zvednul žaludek. Může mi někdo říct, co si o nás někteří "tvůrci" myslí? Že jsme totálně vymaštěný? Asi jsme, když na to čumělo tolik lidí.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Dobrej horor pro důchodce.

Doktor z venkova (1987) (seriál) odpad!

Že Rakušáci nenatočí třeba Zoofil z venkova. To by možná bylo záživnější.