Gólman (2019)

Strašně laciné a bez energie. Navíc fandové hokeje budou otrávení z některých vybájených věcí, které zkrátka nebyly pravdou. K naštvání jsou třeba fake loga týmů a nebo první černošský hráč v Bostonu už v dobách, kdy svět ještě neslyšel o Williem O'Reem. První zmíněné bylo asi otázkou licence, ale když do pr***e nemám prachy na pořádně udělaný film, tak se do toho nepouštím. Hvězdičky jsou za slušné herecké výkon a za hokejovou tématiku (teda ne, že by toho hokeje bylo tolik).

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Nejdříve jsem přečetl knihu a teprve poté shlédl film. Musel by se udělat seriál, aby to pokrylo knihu, ale některé detaily jsem nepochopil. Respektive proč se některé věci oproti knize změnily (Caracas, jak přišla Gunila k Soně apod.). Ale pro lidi neznalé předlohy super zábava. Jiný druh humoru, který je tak hezky severský.

WandaVision (2021) (seriál)

První 3 díly super. Pak už trochu nuda. A Teyonah Parris hraje jako ochotnická herečka z vesnického divadla. Já vím, že to potřebovali korektně vyvážit, ale máme i jiné černošky (ó jak jsem nekorektní), které hrát umí (Tessa Thompson, Keke Palmer...). Proč sakra někdo nepřemýšlel nad castingem? A Kat Dennings? Její kozy mi stačily v té dementní sračce o dvou troskách. Doufal jsem, že její kariéra tím skončila...

Anatomie skandálu (2022) (seriál)

Zívačka jak blázen. Nuda k uzoufání, ale z nějakého důvodu jsem to dal skoro na 4 díly. Nevím ani proč. Casting otřesný (ani jedna sympatická postava), příběh o ničem, předvídatelné a filmařský trapné (ta kamera!!!!).

V rytmu srdce (2021)

Zívačka jako blázen. Čekal jsem s hodnocením až po Oscarech a musím říct, že jsem dost zklamaný z toho, co stačí k tomu, aby film dostal toto ocenění. Asi jsem prostě tento snímek nedokázal nacítit. Ruby si po celý film nezískala mé sympatie. Nedovedu ji brát jako puberťáka (což bych asi dle tvůrců měl), takže mě to její chování akorát rozčiluje. Jednou je rodina to nejdůležitější, pak zase těžký jájismus, aby se to zase otočilo... Zkrátka tohle mě fakt nedojme. Jediné, co tak stojí za zmínku, je výkon Troye Kotsura. Ten byl autentický a skvělý.

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Stejná nuda jako předchozí díly. Tato série mě dost minula a jen málokterý animák mě takhle otrávil.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

Nemá se to dělat, ale hodnotím po prvním dílu. Česko-slovenská verze má konečně výpravu mezinárodního charakteru a není jen takovou laciňoučkou kopií toho velkolepého "emerického" survivoru. Výhrady mám k pár věcem - casting mohl být určitě lepší. Rádoby celebrity nebyly úplně šťastně vybrané. Z těch slovenských znám Goga a Gábora. K těm výraznějších výhrad nemám. Z našich Tomáš a to je vše. Zbytek pro mě nestojí za řeč. A Pazderková? No to je snad špatný vtip...Jak by to mohlo být super, kdyby tam byl třeba "vagabund" Liška či někdo mu charakterově podobný. Z fanoušků tam je tak půlka relativně zajímavá (Adam, Johy...), ale zbytek nemá šmrnc. Moderátoři jsou k uzoufání. Myslel jsem si, že Novotný je bídný, ale jeho slovenský kolega je snad ještě horší. Jinak si to užívám, ale přiznám se, že jednu hvězdičku přidávám spíše kvůli zbytečně příkrému hodnocení místních uživatelů.

Spider-Man: Bez domova (2021)

To jako vážně? Já už tomuhle světu asi fakt nerozumím. To fakt stačí tak málo, aby se diváci nadchli? I moji přátelé na tuhle sračku šli vícekrát... Asi je to jako s holkama - když se nalíčí, tak jsou hezký, ale málokterá je hezká i bez toho. A tenhle pavouk není zrovna fešák a já za ta jeho líčidla vidím...

Temný rytíř (2008)

Směšné, ubohé a trapné. Tak by se dalo shrnout hodnocení tohoto Batmana na tomto portálu. Takový typický důkaz, že může hodnotit každý, kdo má do pr.... díru. Hrozná žebračina s příšerným Balem. Ale tak 100 lidí...

Cobra Kai (2018) (seriál)

Vždycky jsem měl slabost pro záporáky a kladní hrdinové mě odpuzovali. A tady je to stejné. Každopádně se konečně tvůrci nebojí sem tam nechat vyhrát i záporáka to je super. Ale pátá série je celkem zklamáním.