Hudson Hawk (1991)

3,5* Je to tak neuvěřitelná kravina, že by to měl každý vidět.

Star Trek: Do temnoty (2013)

6-7/10 *POZOR! bude obsahovat SPOILERY* Přes všechny ty rvačky a výbuchy nebylo vidět děj. To, co udělali v minulém dílu dobře, tady udělali špatně a obráceně. Všichni tam tak akorát házeli hlášky, protože na nic jiného neměli čas "I'm a doctor not a [cokoli]". Bones byl skvělý, ale Spock byl příšerný. Trailer sliboval mnoho, zvlášť Kirkova a Spockova ruka na skle z každé strany mnohým řekla, o co jde a co se bude dít. Jenže to tak úplně nebylo. Warth of Khan mě nikdy zvlášť nebral, ale čekala jsem víc. Spock nezemře. Namísto něj zemře Kirk, Spock zařve pověstné "Khaaan" (což se tam moc nehodilo) a naštve se mnohem víc, než když přišel o svou planetu a matku. Autor si jistě myslel, že nás všechny překvapí, když Spockovi a Kirkovi vymění scénář, ale dopadlo to fakt blbě. Doufala jsem, že Spock bude Spockovitější, ale vůbec ne. Nikoho taky nezajímalo, co se děje s Klingonama. A nějaký chytrák vzal na palubu Enterprise tribblese - bohužel, žádná záplava tribblesů se nekonala, takže nechápu, o co jim šlo. Prostě to bylo všechno hrozně přeplácaný a vlastně tam nebylo nic.

Mrtví a neklidní (2013)

Je to šílené, já vím, ale co jste čekali po upíří romanci? Někdo prostě musel přijít a napsat knížku o zamilovaném zombíkovi. Nicholas Hoult ho navíc zahrál překvapivě dobře. Musí být dost těžké hrát zombie hlavní roli a on se zapomněl jen místy. V druhé třetině to bylo trochu nudnější, ale celkově se mi to líbilo. Hudba byla dobře vybraná. Akorát tam mohli přidat trochu víc jokeů. Místo na to bylo. Takových lepších 6/10

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

A kdy to začne? Tenhle film je jen nesmyslná střílečka prokládaná srdceryvnými dialogy, které nemají ani hlavu ani patu (podobně jako celý příběh). Autor zjevně není seznámen s postavou McClanea a v podstatě jediný, co to má společnýho s ostatníma Die Hard je Bruce Willis, za kterého tenhle film dostal onu jednu hvězdičku.

Tři mušketýři (2011)

:-D Nechápu, proč tenhle film má tak nízké hodnocení (dobře, chápu). Když to berete vážně, tak je to nehorázná ho*adina, ale když se nad to povznesete, tak to je celkem prdel. Herci jsou podle mě všichni kvalitní, kamera taky dost dobrá, efekty samozřejmě taky (snad víc jak půlka filmu jsou jenom efekty, tak ještě aby nebyly dobré). A když se to takhle sejde tak i ten nejpitomější scénář může dopadnout celkem dobře. Jen co bych tomu filmu vytkla, tak to jsou snaha použít Sherlockovskou hudbu, která se mi do toho totálně nehodila (nemůžete mi u takové koniny odkazovat na vcelku kvalitní film), a ten "to be continue" konec, protože u tohohle filmu fakt nemůže nikdo počítat s tím, že by někdo chtěl vidět pokračování.

Nespoutaný Django (2012)

3,5* Začátek skvělý, pak prostředek dost nudný, ale úplný konec to zachránil (i když za to dění těsně před tím bych se měla přiklonit spíš ke 3*). Výkony byly dost dobré a Schulz byl skvělá postava (ke konci to trochu zvoral, ale budiž). Kdyby ten děj nebyl tak přeplácaný a kdyby trochu sjednotili hudbu (one does not simply mix Morricone with rap songs), tak by to mohl být skvělý film, ale takhle je to jen celkem dobrý film.

Tombstone (1993)

Nevím přesně, proč jsem ubrala pátou hvězdičku, ale něco tomu prostře chybělo. Je to takový western, kde se nikdo neptá a všichni střílí. Nepotřebuju vědět žádné zbytečnosti ohledně vnitřních pocitů postav (kvůli tomu přece westerny nesleduju). To co ve filmu ukázali mi naprosto stačilo. Akorát mi přišlo, že celý film táhl Doc, a ne Wyatt, což by tak asi být nemělo. Co se herců týče, tak Kurta Russella jsem nikdy zvlášť nemusela, ale tady mi vůbec nijak nevadil. Ale musím vyzdvihnout výkon Kilmera, protože jeho Doc byl fakt skvělý, i když byl po celý film v podstatě chodící mrtvola.

Nádherné bytosti (2013)

Nápad byl zajímavý, ale hádám, že u toho autorky (tohle že napsali dva lidi?!) skončily a místo toho, aby si vše pořádně promyslely a vymyslely, napsaly Beautiful Creatures. Nečetla jsem to, ale film se mi zdál hodně dobře udělaný, takže to svádím na předlohu. Je to jedna z těch věcí, ze které by se toho dalo hodně vytáhnout, ale muselo by se to dost překopat.

Sexy Evil Genius (2013)

Bez přetáčení bych to asi nezvládla, ale byla jsem zvědavá, jak to skončí. Nic světoborného, ale záměr celkem dobrý. Chtělo by to nějak proškrtat a lépe promyslet.

Tři dny ke svobodě (2010)

Moc pěkný film, jen mě trochu zklamal ten konec. spoiler=> Čekala jsem, že by třeba fakt mohla svou šéfovou zabít, nebo něco. Šlo to trochu až moc skvěle.