Spectre (2015)

Pro mě existuje jenom jeden Bond a tím je Graig, Daniel Craig. Pro příznivce Bondovek možná trošku zklamání, ale pro nás, co začal Bond bavit až s příchodem Craiga velice povedená žánrovka s vytříbeným padouchem Christophem Waltze. Co mě zklamalo, je role Monicy Bellucci, čekal jsem, že její role bude větší a obsáhlejší. Pořád má co nabídnout.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Podle mého názoru jde o perfektní gansterku ve hvězdném obsazení. Johny Depp tomu všemu kraluje v roli jednoho z nejhledanějších zločinců světa. Po zhlédnutí filmu jsem si vyhledal fakta o Bulgerovi abych byl ještě víc v obraze a jakého mafiána šlo. Podoba namaskovaného Deppa se skutečným Bulgerem je perfektní. Někteří si tady stěžovali na délku, nevím, já byl spokojen a klidně bych si ještě přidal!

Borgman (2013)

- a sestoupili na zem, aby posílili své řady - asi v té úvodní větě je odpověď na všechny otázky, které na film mám. Na mě moc bizarní, ale nemůžu říct, že bych se nudil.

Chlapectví (2014)

Průměrnej film, průměrnej příběh, čtvrtá hvězda za těch 12 let.

Inherent Vice (2014)

Moc komplikované a moc dlouhé. Skvělé herecké obsazení a skvělá atmosféra.

Grizzly zabiják (2015)

Pro mě překvapení. Ideální minutáž, vše v tempu, krásná krajina.

Most (2011) (seriál)

Ani na chvíli jsem se nenudil. S každým skončeným dílem jsem byl u vytržení co bude dál. Navíc nešlo nemilovat hlavní hrdinku, komisařku Ságu Norén. Skvělá atmosféra a skvělá úvodní píseň. Doufám v pokračování!!!

Láska jako blázen (2014)

Nebylo to špatné, strávil jsem u toho příjemný večer. Hodně mi to připomínalo Woodyho Allena, hudba ,atmosféra, rozhovory. ( slabší Woody Allen :-) )

Pod kůží (2013)

Byl to pro mě hodně těžkej film, a nemůžu říct, že bych ho zvládnul, ale kvůli Scarlett jsem ho dokoukal a některé věci se mi líbili. Ale kdybych nevěděl o čem ten film je, tak z filmu bych to nezjistil. Dávám něco mezi 2 a 4 hvězdami :-) !

Okolo futbola (2013)

Pravdivé, syrové a drsné. Nejsem fanoušek fotbalových chuligánu, ale tenhle film se mi líbil.