Tupíři (2010)

Vcelku to ušlo. Z dnešních velmi nepovedených parodií je tahle dost dobrá. Nelíbí se mi tam ten stupidní americký humor, který je někdy dost trapný, ale neodsuzuji ho úplně. Kdo viděl Twilight sagu jedničku a new moon tak se u tohoto dost zasměje.

Past na žraloka (2006)

No tak úplně hrozný jak to tady někteří popisují to není. Je pravda, že grafika je jako ze hry na počítači, ale je koukatelná! Příběh nijak vyjímečný a jak už tu bylo řečeno nějaké ty prvky z Hledá se Nemo a Příběh žraloka tu jsou. Sem tam se člověk i zasměje (je to modelka...byla už i na přední stránce Animal planet...dvakrát! - asi nejpovedenější vtip...). Celkové hodnocení 40%, protože příběh ani zpracování nebylo nijak úžasné.

Děti (2008)

Nevím jak ostatní, ale pro mě je to zase po nějaké době dobrý horor. Hlavně se mi líbí, že od čtvrtiny filmu až do konce jsem byl stále napjatý, měl takový divný pocit a chvílemi jsem měl i trochu strach. Sem tam se objevila nějaká ta trapárnička, ale co už. Nápad je vcelku originální i když nějaká ta vraždící děcka jsme tu už měli, ale tyhle vraždící děcka se povedli asi nejvíc. Konec mě teda nijak nepřekvapil a čekal jsem nějakou tu pomyslnou ,,třešničku na dortu" která ale bohužel nepřišla. Krásných 85%...

Stepfordské paničky (2004)

Myslím, že ze starší verze udělali skvělou komedii! Starší verze je vážná až hororová, kdežto tato verze je humorná a myslím, že herecky i skvěle obsazená. Velice se mi taky líbil vzhled stepforských paniček, jako barbíny, dokonalost sama. Tak jak bych si je představoval. Humor byl příjemný (třeba to jak vrací drobné) a konec oproti starší verzi překvapivý.

Bulšit (2001)

100 lidí, 100 názorů, ale jako Odpad! bych to rozhodně nehodnotil! Myslím, že jedna s posledních povedených parodií. Je to parodie hlavně na Taková normální holka pak na Nepolíbená, Prci, prci, prcičky, Velmi nebezpečné známosti, Poslední mejdan, Deset důvodů proč tě nenávidím, Vyvolený, Americká krása,....A zasmát se u toho musí každy!

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004)

Jednička 4*...dvojka 2*...trojka 1*....Na to jaká byla jednička velice povedená jsou pokračování velice nepovedené! Dvojka ještě vcelku ušla, ale na tohle je škoda času se dívat!

Sexy párty (2002)

Nic moc. Podle obalu DVD sem čekal nějakou skvělou komedii podobnou trochu prcičkám, ale k těm má tento film daleko. Je to vcelku nuda....

King Kong (2005)

Starší King Kongové taky nejsou špatní, ale na tohoto nemají! Jelikož to doba nedovolovala byli King Kongové nepřirození, byly dost vidět triky a celkově byli takoví neživí. Tento King Kong je však udělaný velice krásně a je plně uvěřitelný. Myslím, že dinosauři filmu dodali jen šťávu a celkový dojem je 100%. Příběh je romantický, obzvlášť konec je velice dojemný, film nemá táhlé nudné scény a celkově působí úžasně.

Transformers (2007)

Nikdy bych neřekl, že se mi film o oživlých autech z vesmíru bude líbit. Ale kupodivu se líbil a vcelku hodně! Celkový dojem taky hlavně pro pány doplňuje sexy Megan Fox, nabuchaný fára a o akční scény není nouze.

Stáhni mě do pekla (2009)

I když to má být horor/thriller vcelku sem se u tohoto filmu i pobavil. U tohoto filmu zažijete napětí, strach, zábavu a konec filmu vás úplně dostane! Zasloužilých 95%