Favoritka (2018) odpad!

Zoufale nekonecne, konec jsem opravdu odtrpel :(

Avengers: Endgame (2019)

Asi starnu. Protoze bylo to sice krasne udelane, uzasne scenerie, bezchybny makeup, srdcervouci herecke vylevy...ale hlavne to bylo prazdne, jalove, predvidatelne a bez napadu. Slatanina vsech moznych i nemoznych postav a pribehu, ktera je postupem filmu cim dal hloupejsi a mene zabavna.

Čertí brko (2018) odpad!

Tohle patri mezi ty ukazy, u kterych lituji, ze filmu nejde dat zaporne hodnoceni. Za me -3 hvezdy.

Království nebeské (2005)

Director's cut: ****, Theatrical cut: ***. Ale porad mi neni uplne jasne proc si nevzal Sibyllu, je to matlak. V kontextu pribehu tim mohl zachranit spoustu lidi, coz mi pripada jako vetsi dobro. Pouze v director's cut: A to ze francouzsky kovar umi latinsky (preklad fresky po tom co poprve ulehne se Sibyllou) a rozmlouva s kralem o reseni obrany mesta je zbytecne do oci bijici nesmysl. Stejne jako ze sestra krale mu bude delat druzku po jeho navratu do skromne stredoveke kovarny...

Milada (2017)

Neskutecne nudne a spatne natocene, presto ze je videt, ze rozpocet nebyl maly. Ve filmu je naprosta vetsina ceskych hercu, presto jsou v origialni audiostope nuceni mluvit anglicky. Film tak nabidne bud cesky dabing, ktery ale nesedi k otevirani pusy a navic chybi zvukova korektura, takze vse zni jako odrikano presne 10cm od mikfrofonu, bez jakehokoliv zvuku pozadi... a nebo pohyby ust sice sedi k tomu co je rikano, nicmene cecho-anglictina je toliko bolestivou zkusenosti a tolik to taha za usi, ze to proste nejde poslouchat :(

Mladé pušky (1988)

Hudba z 80tkovych detektivnich serialu smichana s TV pokusem o Western. Naprosto zoufale.