REC (2007)

Já mám takovou radost :-) Konečně jsem viděl po dlouhé době horor, který mě stejně tak jako Blair Witch zanechal zkoprněnýho tím co jsem viděl, tím jak mi to hezky pocuchalo nervy a jak na to pořád musím myslet co jsem viděl (zvlášť posledních 10 minut filmu). Tyhle psychiku destruktivní horory prostě můžu a smekám, ale na REC 2 se fakt dívat nechci, ale z úplně jinýho důvodu - akci navíc neoceňuji, víc vysvětlování je u tohodle spíš na škodu a takhle skončené mi to stačí na to aby mi to furt leželo v hlavě což beru jako pozitivum :-)

Hra smrti (1978)

Ač tohle hodnocení, přesto jsem obdivovatelem Bruce-Leeho. Jenže tohle zpatlané cosi se hemží akorát jeho dablérem a střihy ze starších Bruceho filmů, kde tvůrci používali záběry zblízka Bruce-Leeho aby je vkládali do dějové vaty tohodle, to bylo až příliš. Nehledě na to, že jste vždy věděli kdy tam Bruce není, ale jeho dvojník či kdejaké jiné "triky" jakože to je on. Tudíž jedna hvězdička za posledních 30 minut kde je fakt Bruce Lee a jedna za hudbu. Konec, šmytec.

Nahoru, dolů (2000)

Jediný film, u kterého jsem v kině usnul, to je myslím vše vypovídající.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

"Seřiďmě si čas, je 12:01"......druhej (nemá hodinky) : "souhlasí "......třetí (má na hodinkách třičtvrtě na šest) : "souhlasí " :-))

Penelope (2006)

Já nevím co se těm klukům na té Penelope nezamlouvalo, vždyť vypadala jak z Kelly family :-)

Rok ďábla (2002)

Já už vím dávno, že Karel Plíhal musí být anděl ;-)

Vrchní, prchni! (1980)

Jedna z mnoha výtečných scének - Abrhám předstírá cvičení na housle nahrávkou z gramofonu ....(do houslového sóla najednou začne hrát celý orchestr).... "co tam děláš ?" ......."ále nic, jen jsem zavadil smyčcem o gauč" :-)))

Vrať se do hrobu! (1989)

"Valná většina dnešní mládeže již našla zodpovědný přístup k životu, existuje však ještě nejméně 50% těch, kteří životní zodpovědnost teprve hledají. Rád bych ještě dodal, že naše mládež je v jádru poctivá, zdravá....,ale na druhou stranu není zas tak poctivá ani tak zdravá, ale samozřejmě, že to má od nás.......no jo, prostě z nich vyrostou stejní blbci jako jsme my" :-))))