Jsem číslo čtyři (2011)

Nejprve jsem u tohoto filmu usnul, ale to jsem byl fakt hodně unavenej, a podruhé se mi do toho nějak nechtělo..ale dokopal jsem se, dokoukal a jsem velice rád, protože to bylo fakt dobré sci-fi se sympatickými herci, a fakt dobře zvládnutou akcí, efekty suprové - ty monstra a pes .)) no a poslední 20 minutovka byla fakt dost kvalirtní akce, takže za mě rozhodně dost kvalitní 4* a 80%

Vikingové II (2008)

Tak tohle mě tedy trochu zklamalo... abych řekl pravdu neočekával jsem od toho moc, ale chtěl jsem být překvapen - nestalo se tak...film měl jeden velkej problém a to bylo to že na dnešní dobu takhle udělaná hlavní příšera, která chvilkama vypadala jak drak z pohádky mě tedy vůbec nedokázala vtáhnout do děje a závěrečný boj s ní už vůbec ne. podle mě hodně béčkovej film který u mě ztěží dosáhne na 3* a 50%

Ghost Rider 2 (2011)

Nemyslím si že zdejších 32% je adekvátních k tomuto filmu.. neříkám že to byla nějaká bomba, ale takhle pěkně udělaný film si tak malé hodnocení nezaslouží...Cage to zahrál dobře, efekty proměny z člověka jsou dobré a příběh toho jak zachránit chlapce a navždy se zbavit kletby z prvního dílu si zaslouží 4* a 65%

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Noo to bylo tedy zase doják.. i když ze začátku bych tomu nedal málem ani 3 hvězdy, průběh filmu mě docela překvapil a vtáhl.. zavedl nás do mysli malého kluka který přišel o svého tátu při teroristickém útoku na dvojčata v roce 2001 a poté se rozhodl v hledání něčeho co mu tatík nevědomky zanechal, na konci z nás vyplavil všechen cit...a zasloužil si i ty 4* a 65%

Chata v horách (2012)

Jak už zde v komentářích stojí, nejedná se až tak úplně o tradiční vyvraždovačku jak to na první pohled vypadá, už jen proto si myslím že by si to nikdo neměl nechat ujít...dál nemá cenu rozepisovat, protože pokud si to někdo pustí bez toho anichž by věděl do čeho půjde, určitě bude překvapen..já hodnotím kvalitníma 4* a 80%

Hunger Games (2012)

Tak tenhle film mě určitě překvapil, protože jsem nečekal nic zvláštního, ale musím říct že od začátku až do konce i když film trval 2 hodiny mě udržoval v napětí a fakt mě dokázal skvěle vtáhnout... nápad na klání vybraných dětí které budou bojovat nejen za svůj život v lesích před kamerami se dost povedl..i to předcvičení a ukázka co vlastně kdo umí a podle toho si na ně zvrhlíci a boháči budou sázet v čele s radícím Woodym Harrelsonem mě fakt dostalo :) a i když mě ze začátku role J.Lawrence u které jsem nevěřil že se do této role může hodit, a řekl bych že mě až odrazovala, tak si nakonec myslím že to zvládla a zahrála fakt dost dobře...celkově tedy hodnotím hodně kvalitníma 4* a 85%

Obřad (2011)

Tak tohle byl takový horor nehoror... nic zvláštního co by napínalo nebo děsilo..takový poklidný film o vymítání ďábla který se tedy podle uvedení opravdu stal, a možná právě proto ten film neměl tolik co víc nabídnout.. za mě jen průměrné 3* a 50%

Pařba v Bangkoku (2011)

Tak druhý díl pařby..tentokrát z Bankoku mě osobně pobavil víc než první díl z Vegas.... celkově jde o úplně stejnou zápletku..zmordování se do němoty a probuzení bůch ví kde a následné hledání co se vlastně stalo...opravdu stejné jako první díl, ale tenhle měl v sobě o něco málo víc akce a humoru, ale stejně to u mě na pět hvězd není... i když vím že to je záměr filmu ukázat vše až na fotkách a postupným odkrývání v průběhu filmu, mě tam aspoń něco chybí... takže za mě lepší 4* a 80%

Jump street 21 (2012)

Vůbec jsem nevěděl co od tohoto filmu čekat, komentáře nebyly zas tak špatné, herecké obsazení v čele s Tatumem určitě lákalo.... Jedná se o akční komedii kterých je už spousta, ale vždy je tam něco málo poupravené a přidané..tady to celé fakt zachrańoval Tatum, jinak by to byla "jen" průměrná komedie o přeložených policajtech plnící tajný úkol v přestrojení za školáky....občas kýčovité a trapné chvíle střídají skvělé vtípky a za tu závěrečnou přestřelku si to zaslouží ty 4*, i když s odřenýma ušima...za mě tedy 65%

Probudím se včera (2012)

Ty joo, tak to tedy koukám, opravdu povedený český film, prostě a jednoduše mě to bavilo a právě za to, že je to český film který všichni hned haněj jen protože je český si myslím že si zaslouží uznání...není to úplně nějaká bomba, ale prostě ve správný čas dobře naladěn jsem jej skoukl a líbil se mi jak nápad s přesměrováním do minulosti, tak provedení onoho roku a samozřejmě mě sedělo i herecké obsazení, kde všichni zahráli skvěle, no prostě kdo má rád romantiku a již zmińované herce, můžu jen doporučit, určitě nezklame...za mě tedy 5* a 91%