Clona (2008)

Žádná pecka, ani úplná tragédie, film nadprůměrnej v průměrnosti, ze který vybočuje akorát Joshua Jackson a to směrem dolu. Neni herec a jak už někdo řek v Dawsonově světě, fousy z něj chlapa neudělaj. Pro toho slizáka z Nip/Tuck to zřejmě bude do budoucna téměř profilová role.

Alpha Dog (2006)

Docela zábavný dílko se silným námětem, ze kterýho se ovšem určitě dalo dostat víc. Zdá se mi, že režisér ani scénarista to nezvládli, ale něco už jim z toho ve střižně vypadlo a že se nedokázali pořádně zaměřit jenom na jednu nebo dvě postavy. Co práskli toho kluka, tak to šlo pod kytky.

Suprhrdina (2008)

Ale ten "Tom Cruise" byl výbornej.

Úhel pohledu (2008)

Dobrej film s naprosto debilním koncem. Chápu, že scénárista to na konci musel nějak típnout, ale aby bezcitným teroristům, který klidně rozstřílej mraky lidí, nevyšlo něco kvůli tomu, že v silnici stojí holka 25 kg živý váhy, která se dá třítunovou sanitkou pohodlně rozsekat tak, že jenom zašpiní chladič - holt náhlý záchvěv svědomí. Pak už jenom chybělo, aby dal Hurtovi Quaid pusu. 50% --- A taky by mě zajímalo, co to montuje Opel do těch Aster za motory, ten zvuk byl tak parádní, až sem se musel smát, protože tohle prostě neni!

Horton (2008)

Viděno v originále - na Carreyho sem se fakt těšil a co zase předved, to je peklo. Steve Carell mě mile překvapil, dobrá byla i myš Morton s hlubokým hlasem Setha Rogena. V dabingu ale asi bude vtipnější Vlad. A running joke s Vladem - ten králíček na konci mě úplně rozsekal.

Než si pro nás přijde (2007)

A podle mě je dost podobně vystavenej film Royal Tenenbaums, akorát vtipnější. Tohle je takovej milej film pro všechny.

Taxík (2002) (seriál)

Taxikář dobroděj. Ha!

Waynův svět (1992)

Čtyřhvězdičkovej film dovedla k dokonalosti scéna "Neviděl jste tohoto chlapce?"

Asterix a Olympijské hry (2008)

Některý vtipy byly náhodou i inteligentní. Bavila mě Vanessa Hessler a Jerome le Banner.

Tahle země není pro starý (2007)

Ach jo, ty Oscaři. Mimo jako vždycky. Postrádal sem v tom filmu nějakou pointu, nějaký překvapivý zakončení, nepřišlo nic, a když začaly běžet titulky, celej sál se jenom trochu pousmál... Přesto ten film na mě docela zapůsobil. 75%