Gamer (2009)

Viděl jsem ukázky na Nově a říkal jsem si proč ne, navíc tam hraje Michael C. Hall ( Dexter ). Po 5ti minutách jsem to musel vypnout kvůli směšnému dabingu. Film jsem si tedy obstaral v HD a v anglickém jazyce. Mám smíšené pocity, skvělý nápad, myšlenka a úvaha. Nakonec jsem si, ale řikal, že to v podstatě nemá hlavu a patu.

Nezastavitelný (2010)

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale větší blbost jsem v poslední době neviděl. Pár hodin před puštěním sem kecal s kamošem o filmech a řikal jsem mu, že filmy s vlakama jsou stupidní, ale nevěděl jsem o čem Nezastavitelný je. Jedno předpovídatelné kliše za druhým !!! SPOILER !!! ... Odpojená automatická brzda, tlouštík, který nedoběhne vlak, nastavená vysoká rychlost, toxický náklad, možná srážka s jiným vlakem plný dětí a průjezd zalidněnou oblastí. Opravdu k smíchu. Na film jsem se chtěl podívat kvůli Denzelovi, protože pár dnů před tím jsem viděl Amerického Gangstera. Neustále mi to připomínalo Nebepečný vlak ( 17% ), kde tlustý chlapík vyzkočí z vlaku přeběhne horu a na vlak opět nazkočí, vzhledem k tomu, že se toto v tomhle filmu neudálo jsem dal 1* jinak by se Nezastavitelný odpadu nevyhnul.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Férovej film, u kterého nemusíte přemýšlet, bláznoství jak se patří .. prostě dobijte ty zombáče ... :D

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Dlouho jsem tento film odkládal, až jednu sychravou neděli jsem si film pustil a nakonec si nadával, že si Kukaččí hnízdo nepustil dřív. Řekl bych, že Nicholson zahrál opravdu geniálně a asi je to jeho životní role. Nejlepší byl na filmu asi konec, ale nechci spoilerovat ...

Ďáblův advokát (1997)

Od začátku měl film našlápnuto ke kvalitnímu snímku, v polovině sem si řikal, že čtyři hvězdičky budou na místě, protože se skvěle bavím, avšak konec, to celé podělal, sex s vlastní sestrou, která zároveň spí se svým otcem, se mi do tohoto filmu absolutně nehodil. Takže jsem slevil na tři hvězdičky, potom sem popřemýšlel a nakonec sem dal čtyři, kvůli hereckému výkonu Al Pacina.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Možná nejlepší díl z celé série, protože objevujeme kouzelnický svět Harryho Pottera, zjištujeme samé nové věci, tedy pokud jsme nečetli knižky. Za nejlepší scény považuji ty na Příčné ulici. První díl ještě využívá celý svůj potenciál, který s dalšímy díly ustupuje.

Zelený sršeň (2011)

Osobně jsem se skvěle bavil, akce jak má být příběh nebyl nic světobornýho, ale co, tady šlo hlavně o zábavu. Neokoukaní herci byli taky fajn jen mi vadila Cameron Diaz, místo ní tam měli dat nějakou jinou herečku, hlavně mladší. Doporučuji

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Osobně jsem byl zvědavý jak to bude vypadat bez dvou známých postav, ale upřímě nic moc, Elizabet a Will mě prostě chyběli. Bohužel mi příjde, že to byl díl pro nic za nic, ale Johny Depp zahrál opět skvěle takže to trošku zachránil.

Terminator Salvation (2009)

Vzdyčky jsem si přál vidět jak ta bitva mezi stroji a lidmi vypadá ... podle ukázek z předkozích dílu byla jinačí ... závěr je " nastavovaná kaše "

Zastav a nepřežiješ (2006)

Je to v podstatě blbost, která na mě velice zapůsobyla a pobavila na zahnání nudy a skvělé pobavení skvělý film ... scéna jak do sebe lije jednoho redbulla za dryhým nejlepší. Ten konec byl " zajimavý "