Absolvent (1967)

Už první scéna byla famozní. Hudba vynikající a ještě vyzdvihnu objednávání hotelového pokoje, pláč u show s prsama, jak přišel domů manžel a samozřejmě auto, které má obrovskou roli v celém ději.Poslední scénka z kostela je fakt nezapomenutelná!!!

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Kvůli tohoto pořadu bých zavedl kategorrii extra odpad, protože to se ani neřadí do odpadu, to už je úplně jiná liga. Stačilo mi představení v topstaru, ale abych byl objektivní, tak jsem shlédl díl, ve kterém šli všichni poprvé do vily... Sice se na to dívat nebudu, ale fandím tomu borcovi, co říká playmate, že je štětka. Jaksik se sice rozbrečela, ale hraje jenom na city a doopravdy to má na háku. Hned její představení, že ji někdo závidí, že tam je zrovna ona.... hm je to namyšlená děvka a ta playmate ji strašně moc leze na mozek. Černovlásku štve, že ji týpek osahává a ještě k tomu dodala, že si s nikým za celou dobu soutěže nezasexuje... Je to jenom otázka času, kdy povolí. Jiná byla v solárku, i když jsou v Karibiku, z té fakt inteligence jako ze všech přímo sálá... Klučina si holí nohy...no a co ta jeho partnerka čekala, když všichni vypadají jako šamponi...? Jedna se vychloubá fotogenickou pamětí, tak ta ji fak v soutěži pomůže!?!? Nejhorší je ovšem to, že se na to budou dívat 15 leté holky a budou se tak v reálu chovat... Ještě, že byla Prima Love tak chytrá, že to dala na správný čas, kde tato pitomost patří... Ostatní rozebírat nebudu, protože to nemá cenu!

Expozitura (2009) (seriál)

Po prvním díle to vypadalo dobře, ale po pár dalších už to začala být strašná nuda. Reklamy TV Nova vyzdvihovaly tento seriál před začátkem pilotního dílu přímo do nebe a pak v realitě to bylo naopak!

Valčík s Bašírem (2008)

Nápad pro začátek se psy byl perfektní, hned mě film touto scénou zaujal. Samozřejmě musím pochválit za vynikající hudební doprovod. Děj formou vzpomínek na válečný konflikt byl velmi zajímavý. Ani nevím, o jako událost se jedná, ale i tak to bylo pozoruhodné... A vyvrcholení v podobě vniknutí z animovaného filmu do kruté reality bylo velmi silné.

Bůh masakru (2011)

Skvělá hudba a ještě lepší děj. Já jsem se téměř stále smál. Jodie Foster svou roli sice až moc prožívala, ale bylo to ještě únosné. Waltz byl prostě famozní!!!

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Večírek tomu nasadil skvělé tempo až jsem si říkal, že už bude po zbytek filmu nuda.... To jsem se zmýlil, jelikož scénka na intru v pokoji byla úžsná s co teprve ta konečná scénka v ložnici u rodičů! Naivita holky byla perfektně zahraná... Forman se tímto snímkem vytáhl.

Pád do tmy (2005)

Patří k jen pár hororů, které si pustím znovu a vůbec mě nenudí. Atmosféra je ve strašidelnosti na úrovni Noci s nabroušenou břitvou ne-li ještě více. I já jako fanoušek hororů, který jsem už viděl spousty, tak sem se bál, co nového v ději nastane. Při několika scénách mi doslova mrazilo v zádech. Ve srovnání s japonskou libůstkou, Nenávistí jen o strašně málo pokulhává v pocitu vystrašenosti. Konečné rozuzlení jsem nečekal, naopak spíše že ani 1 z holek se nedožijí čerstvého vzduchu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačně nejlepší díl série jak dějem, efekty, tak i herecky. Předtím byla jasné číslo 1 Tokijská jízda hlavně kvůli scéně, jak se učili driftování a poslední jízdě. Celý děj jsem hltal od začátku až po konec. Sice jsem jej viděl jen v anglické verzi, jelikož jsem se už nemohl dočkat a podívat se, ale to vůbec ani trochu nezmírnilo zážitek, jaký jsem měl po skončení filmu! Teda tímto dílem nasadil režisér Justin Lin vysokou laťku, kterou bude horko těžko dalšími díly možné překonat.

Wallander (2008) (seriál)

Před tímto seriálem jsem nečekal, že by agenta Gibbse z NSIS některý jiný herec z prostředí krimi překonal. Až takovou prožitou postavu už jsem dlouho neviděl. Všechny 3 díly byli nadmíru vynikající. Od začátku každého dílu až po konec jsem hltal celý děj. I když je v televizi vysílaný v dost pozdním čase, tak jsem si jej prostě nemohl nechat ujít! A až teprve z komentářů jsem zjistil, že je i druhá řada, takže tu si jistě také nenechám uniknout... Tak ne, jsou už tři řady a čtvrtá se má prý natáčet, má být prý jako poslední natočená a pak už nic.

Americký zločin (2007)

Tento snímek jde člověku při sledování hodně na psychiku. Už jsem si začal říkat, že ji snad ty děcka začnou i pořezávat nebo polévat horkou vodou a naštěstí se to nestalo. Pro slabší jedince bude hodně těžké to dokoukat