Quigley u protinožců (1990)

Hodně povedené, jen je škoda, že záporák Alan. Rickman dostal málo prostoru, jinak by to mohlo být i na 5*. Hudba, přiběh, záporák, žena a puška z toho dělají jeden z nej westernů.

Kickboxer (1989)

Dalo by se o tom říct ,,béčko'', ale to nejde, je pro mě nej film, kde hrál J-C Van Damme. Vůbec není na škodu říct, že se stal postupem let tzv. kultovním filmem. Rád bych dal 4*, ale to bych musel být mnohem méně náročnějším divákem...

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Och bože, to bylo nejen herecké utrpení, ale i pro mě jako diváka!

Příběh Alvina Straighta (1999)

Výborně zahrané hlavním hercem, skvělá hudba a propracovaný děj, prostě jednoznačně nej z kategorie road movie. A na čt2 jsem jej viděl v originále s titulkami... moc se mi líbila jejich angličtina.

Zkažená mládež (2007)

Na úplných 5 hvězd není, ale dané téma vystihl opravdu famozně. Při sledován jsem si připadal jako ve skutečnosti a jak kdyby se příběh odehrával přimo před mýma očima. Při sestřelení černovlásky jsem si říkal:,,konečně se ta čůza dochcechtala''! Dost mi ale chybí na začátku vysvětlení, proč začali Joseefa šikanovat... Některé scény jsou zahrány až do extrému, ale režisér měl určitě v plánu pořádně šokovat diváky. Šikanu jsem osobně zažil na základce, ale oproti filmovému zpracování to byla jenom sranda.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Strašná hovadina, kterou opět na nějaké telce opakují a má tupá ségra se na tu slátaninu znova s úžasem čumí. Proti tomu je Esmeralda a Ošklivka Betty zlatá!!!!!! kravina jak mraky, bože kdo tu chujárnu mohl vymyslet????? trapárna je to prostě

Mise na Mars (2000)

Záchrna u Marsu byla pro mě hodně směšná a zbytečně natahovaná. To jediné si z filmu pamatuji, zpackaný konec radši nekomentuju.

Kill Bill (2003)

Jediná top scéna je v zimní zahradě, jak si udělají srandu u Umy. Hudba je vynikající, ale zbytek scén není moc dobrých.

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Už pětkrát jsem jej viděl, ale vždy jsem stihl v televizi až druhou půlku, ale pokaždé se mi stejně líbila. O prv ní sv. válce je málo filmů, ale tenhleten patří k těm nej. Zajímavé je také to, že to je podle skutečné události, o které nepadla u mě na školách ani zmínka. http://www.worldwar1.com/dbc/whitt.htm