Zatracení (2002)

Je to strašně nudně podáno, očekával jsem, že uvidím hodně ukázek, jak může být kruté tamější vězení. Dočkal jsem se zajímavých prvních 15 minut a pak následovala nudná ukázka záběrů z dovolené, života v ČR, která mě nudou ubíjela, tak jsem to utnul po 45 minutách. Co z toho, že je hudba pěkná, začátek ušel, když je zbytek totální nuda.

Když udeří La Niňa (2011) (TV film)

Perfektní ukázka záplav v Austrálii z roku 2010 a k tomu neméně dobře popsaný jen El Nino.

Na svobodě: skutečné útěky z vězení (2011) (seriál)

Přiběh, za příběhem přeskakoval rychle za sebou. Chtělo by rozebrat každý příběh zvlášť a nepřeskakovat furt jeden přes druhý, tak z toho člověk moc nemá.

Jako zabít ptáčka (1962)

Prvních 30 minut jsem propásl a divil jsem se, že se dívám na scény s dětmi, když se má jednat o znásilnění bělošky. Do začátku soudu se mi to líbilo, ale netušil jsem, že soud bude tak napínavý. Postupem času u soudu, jak se začal případ více a více rozebírat, rozuzlovat jsem začal tušit, že na tom znásilnění něco nehraje. Po výborné konečné řeči oobhájce černocha jsem byl přesvědčený, že jej porota uzná nevinným. Mýlil jsem se a byl jsem rozčarovaný, že i při takových argumentech jeho obhájce jej uznala porota vinným. Po vyřčení odvolání jsem čekal, že černocha zprostí obvínění, ale bohužel zemřel a odvolání bylo zrušeno. Dal bych 4*, ale děj měl tak zajímavé zvraty, které jsem neočekával, tak dávám plný počet *.

Lásky čas (2013)

Cestování v čase bylo zajímavé a hlavně vtipné. Nejen v minulosti, ale i v přítomnosti jsem se bavil při vtipných slovních hříčkách i scénkách. Pěkně byl také ukázán vztah v rodině, hlavně s otcem to není nikdy ideální. První půl hodina byla jistě nej, ale zbytek za ní moc nepokulhával. Filmu by neuškodilo, kdyby se o 20 minut zkrátil, protože konec už moc netáhl.

Maturita (2013) odpad!

Podle traileru jasný odpoad, po zkouknutí to také tak zůstane.

Gympl (2007)

Nebylo to nejhorší, pobavil jsem se, ale více než ne průměr to není.

Špinavý trik (2013)

Zlatý globus v kategorii nej komedie nebo muzikál za rok 2013, Amy Adams - nejlepší herečka v komedii nebo muzikálu, Jennifer Lawrence - nejlepší herečka ve vedlejší roli

Správní chlapi (1955)

Pěkný western s milým příběhem, který mám rád.

Na život a na smrt (1981)

To jsem viděl hodněkrát, ale byl to jen lepší průměr.