Okres na severu (1981) (seriál)

Vezměte ten seriál, z Pláteníka udělejte Havlova přítele, přepólujte to, a hodnocení bude 80%... . K samotnému seriálu, je to propaganda, stejně jako mnohé dnešní kousky, já se na to ale koukal úmyslně naivně a ejhle šlo to. Bavilo mě to, bizardně, ale bavilo.

Občanský průkaz (2010)

Občanský průkaz je filmem který jest jakým si přepólovaným extraktem a koncentrátem normalizačních seriálů. Rovnocenným soupeřem by mohl být snad jen Botostroj a další perly stalinské propagandy. Občanský průkaz je čistou propagandou, která přímo nelže, ale pokřivuje a vyhání do absurdna, pohledem skrze oči chátry, která by stejně jako tehdy tak i např. za první republiky byla chátrou. Film si na jakou si sondu do minulosti a snaží se nám ukázat že toto vlastně zažíval celý národ a taková a jedině taková byla minulost. Člověk by si skoro myslel že se v ČSSR žilo hůř než za Heidrichiády. Přesto je film kvalitně natočen. Ale to byl major Zeman taky.

Anděl Páně 2 (2016)

Odeberte jednu hereckou hvězdu z pohádky S čerty nejsou žerty a pohádka bude pořád stejně ultrakvalitní. Odeberte z pohádky Anděl páně Trojana a máte z pohádky trosku. Pohádka je kvalitně natočená, ale scénář je prostě strašně nevyvážený. A ani Trojan s Dvořákem to nezachrání. Perfektní postavu Košťála plnou potenciálu na konci prostě oddělali během 30 vteřin a tak hlavní úlohu záporáků převzal jeden děsně neděsný fake Mikuláš s dvěma imbecilními pomocníky. Čert i přesto že některá kouzla evidentně dělat může, před bandou floutků zděšeně utíká. Pohádka nemá balanc ani dynamiku. Nemá ty správné zvraty, Nemá ty správné záporáky a když už by jím mohl být Košťál tak ho tvůrci sprostě nevyužijou. Nemluvím ani o tom že si vystačili se třemi ulicemi v Krumlově po kterých běhájí pořád dokola jen z jiných směrů... Škoda, peníze na to evidentně byly, jen tedy scénář katastrofální...navíc humor působí dost často křečovitě jako v kabaretu TV nova.

Okresní přebor - Na váhu (2010) (epizoda)

dokonalost, jediné co mi vadilo byly ty tisícikoruny, v reálu by to byly max stovky :D

V zajetí rychlosti (2005)

Super film dal bych 5, ale už od poloviny filmu přesně víte, jak to dopadne. To mi trochu vadí.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Rozum říká 3 ale pocit říká 4. dal jsem 4. Líbí se mi Vorlovo kamera. Celkově mi ten film prostě ladil a příjemně se na to koukalo. Mojí výhodou bylo to, že jsem od filmu naprosto nic nečekal. Tedy pohodový snímek s dobrým Kohákem. Navíc mám slabost na příběhy obyčejných lidí. Fajn film.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jsou slabší díly, jsou dokonalé díly. Celkově je to pro mě perfektní. Miluji sondy do mělčin obyčejných šílenců... perfekt...

Velké sedlo (1986) (seriál)

Mě se seriál líbí, ukazuje krásnou přírodu a život lidí na hrázy. Taková pohoda. Vlastně balzám na duši v dnešní době přeplněné hnojem.

Ničení povoleno (2013) (pořad)

Naprostá fušeřina, neodborný výklad, vágní testy. Pokud porovnám s tím co se produkuje jako standrat za mořem či v Rusku, tak toto je opravdu jen směšná parodie...

Brácha za všechny peníze (1978)

Film je oddechovka, ale 4* dávám za ten herecký koncert vedlejších rolí Bláhy, Menšíka a spol.