Matrix (1999)

Film, jímž jsem dlouho opovrhoval a nechtěl jej shlédnout. Jednou jsem se ale odhodlal a viděl ho až do konce a musím přiznat, že má slepost byla gigantická. Naprosto fascinující snímek s originálním a promyšleným příběhem protkaným akcí a efektními souboji. Nejlepší akční sci-fi film!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Férově nejférovější férovost naférovaná v tom nejnaférovanějším féru.

Život je krásný (1997)

mkjiodiwhjbrgmaeqnfbvirhg.... Chápete to? Ne?!? Tak máte stejně zkur**** život jako já! ;)

Schindlerův seznam (1993)

Wow! A teď jen sedím, na monitor hledím, malými doušky svůj ovocný čaj upijím a přemýšlím, je-li vůbec možné natočit něco tak krásného a krutého zároveň. Něco, co se nebojí rozplakat a dojmout, ale i vytvořit odpor k ,,vůdci" a celé třetí říši za všechny ty činy na lidech spáchaných. A tak skládám tu největší poklonu, která je vůbec možná, panu Spielbergovi za to něco, co nese název Schindlerův seznam.

Dracula II: Vzkříšení (2003)

Tak nudný film, až jsem u něj usnul. Vůbec nechápu, koho napadlo takto zmrvit legendu, o které slyšel snad každý. Bram Stoker se musí v hrobě otáčet!!!

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Náhodou jsem to přepl na Novu, kde zrovna běžela tato sračka, a málem mě postihla srdeční zástava, protože vidět chlapa s punčocháčou na hlavě je fakt síla. Naprosto idiotský seriál pro pravidelné diváky telenovelských kravin.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Neherecky zahraný film se stupidním scénářem a příšernou choreografií soubojů, který by se mohl ucházet o titul nejhoršího bojového filmu všech dob!

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Dámy a pánové, povstaňte prosím, neboť mám možnost představit vám tu největší dětskou klasiku české kinematografie. Děkuji za ni, pane Milere!

Tenkrát na Západě (1968)

Vybroušený diamant žánru a spolu s tímto kouskem patří mezi to nejlepší, co mistr Leone westernu dal. Božská kamera, božský střih, slovy nepopsatelné herecké výkony, napínavý příběh a mistrovská režie s tou nejlepší filmovou hudbou!

Spider-Man (2002)

Spider-man, hrdina mého dětství, je natočen způsobem, že to nemá v historii filmu obdoby. Vždyť jaký jiný komiksový snímek dokáže pobavit dětské a dospělé publikum zároveň? Až mi jej ukážete, smeknu před Vámi klobouk a rozepnu si zip.