Saw 4 (2007)

Melo to koncit dvojkou, maximalne tretim dilem. Takhle uz je to preplacane a tvurci vymysli, jakou cast tela a jak nejzvraceneji odpojit.

Apokalypsa (1979)

"Mám rád vůni napalmu po ránu!" asi nejvíc hláška v celém filmu! Perfektně propracovaná mise Coppoly !!! Prostředí Vietnamu bylo opravdu zastrašující, i když se děj chvilkami táhl, stejně se člověku tají dech, povedený soundtrack... nic mi tam nechybělo! Poslední hodina, to byla pěkná schíza :-)))) A jelikož jsem fanouškem válečných historických filmů, další důvod, proč dát tomuto kousku plnou palbu!

Thor: Temný svět (2013)

V porovnání s jinými marvelovkami, viděl jsem i lepší. Pro mé oko to nebyla až taková pecka, spíš odreagovačka se zajímavými efekty. Akce byla místy chabá a závěr - tvůrci mohli být víc tvůrčí!

Podraz (1973)

Vyplnil jsem mezeru v žebříčku. Zaslouženě tam patří. Výkon mladých herců, jak Newmana tak Redforda. byl bezkonkurenční všemu, doposud viděnému.

Millerovi na tripu (2013)

Tenhle film ocenuji hlavne kvuli Annistonky, ze ktere ma mnoho chlapu v trenkach stonky. Ale tech vtipnych okamziku tam nebylo tolik, abych mohl dat plnou palbu. Scenar trochu pookral!

Trans (2013)

95% Kino. Mám z toho takový zvláštní pocit v podbříšku! Velice barvitá 101minut trvající originalita Dannyho Boyla, která musí potěšit oko diváka.

Mulholland Drive (2001)

Hodně děsivý film, na který se musím podívat ještě nejméně jednou. PS: Miluji Naomi Watts!

Don Jon (2013)

75% Kino. Levitt nás v traileru připravoval na to, co ve filmu probíhalo první polovinu. Vtipné dialogy i monology, neobvykle velká dávka porna doplněno šukézní Scarlett a metrosexuálem Donem Jonem! Film cíluje na převrat z komedie na drama a tady se možná ukázala režisérka nezkušenost, protože ta druhá polovina byla obskurní :) I tak, Gordon-Levittovi smekám, byl jsem ve finále spokojený. ****

Ip Man (2008)

Jeden z nejlepších bojových filmů, který jsem měl možnost shlédnout. Mistr Ip, velice charismatický master of Kung-Fu!

Rivalové (2013)

90% Kino. Zajímalo mě, jestli po druhém shlédnutí změním názor, ale nezměním. I když to pro mě není film, který bych zařadil do top desítky, má velmi silné pouto, krásný příběh, dechberoucí kameru a mimořádné dva Rivalské herecké výkony. Hemsworthovi sedí arogantní role, jako prezervativ na stopořeném penisu. Já stejně měl tendenci fandit Niki Laudovi. Škoda, že jsem Howardův výplod viděl den po Gravitaci, jinak bych si jej v kině užil asi více. Ale i tak, klobouk dolů před tímto brilantním ztvárněním skutečného příběhu Formule 1. *****