Wolverine (2013)

I když jsem neviděl všechny X-Meny, vím, že ty mezery musím zaplnit! Wolverine, jako samotný protagonista, si myslím, že svou roli splnil s mým očekáváním velice zdárně. Film mi jako celek hodně imponoval, ale nemůžu dát plnou palbu kvůli akce. Ne, protože byla slabá, ale protože jí mohlo být více. Vyzdvihl bych především začátek - Nagasaki!!! ****

Velká ryba (2003)

Do Burtonových filmů, nevím proč, se musím doslova nutit. Je to věc názoru, ale jeho styl, až na pár výjimek, mě nijak zvlášť nerajcuje. Myšlenky křehké, snímek beztvárný a nezáživný.

Komici (2009)

Tvůrci tuhle dramakomedii zbytečně natáhli. Ze začátku hrozná sranda, ale pak se do toho snažili divákům vnutit nějaký děj o ztracené nebo snad životní lásce povrchního komika. Hlášky byly fakt super a rozesmály mě i další kamarády, kteří se mnou film sledovali, ale kdyby za lomítkem nebyl žánr drama a bylo to pouze o zábavě, vývar a obliba by byla mnohem větší!

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Silně emotivní záležitost, která Vás přinutí sledovat každý okamžik a jen díky tomu film opravdu pochopíte.

Muž z oceli (2013)

Strhující, dechberoucí snímek, od kterého neodpoutáš oči,.. ani nemůžeš, protože se furt něco děje! No vřelo to ve mě po celé 2,5 hodiny! Výborně se tvůrci trefili do obsazení, doprovodná hudba od Zimmera. Nejvíc se mi líbila scéna, jak se SuperMAN učil lítat, první sestřel generála Zoda (mimochodem Shannon skvělý záporák). Trochu se podivuji nad "malým" procentem, protože jsem po shlédnutí odcházel s rohlíkem na obličeji. Masteripiece of steel letošního roku 2013!

Iron Man 3 (2013)

95% Kino! Intro soundtrack omfg, hned mi vehnal úsměv do tváře... Důvtipné, efektní a přitom efektivní, strhující i dojemné. Downey je pro tuto roli opravdu jak stvořený, nedokážu si v roli Iron Mana představit nikoho jiného. Třetí díl nám ukazuje, že i nezlomně vyzerající Tony Stark může pocítit chvilkový výpadek,.. ale comeback umí stejně dobře naservírovat! Myslel jsem, že mě už tak nic moc nepřekvapí, i když jsem se na film hrozně těšil, ale další moje chybná domněnka :-))) Pro mě nic jiného než skvělá odpoutávka od reality! *****

Účastníci zájezdu (2006)

Úchvatné ztvárnění ČESKÉ povahy! Dovolenka na Jadranu, autobusem, ponožky a sandály, řidiči Karel a Karel! Děkuji pěkně :-)))

Rychle a zběsile 6 (2013)

80% Kino! Co mě zaujalo hrrrrRrozně moc, byl hned začátek, ten Vás ihned zatluče do sedadel a úvodní titulkovou sekvenci,...nechtěl jsem, aby skončila. Každopádně hodně věcí se musí brát s rezervou a přeháňky takového toho chytání na mostě, to bylo až příliš. Jinak jsem se bavil parádně. Mega série, už do sebe kousek po kousku zapadá :-))) ****

Děsnej dupák (2009)

Na zasmání dost dobrý, ale nic jiného v tom nehledejte :-)

Bratři (2009)

Čekal jsem na nějaký ten moment překvapení, ale zůstal jsem jen u čekání. Chyběla taková ta zdravá silná gesta, ale ta citová síla byla ukrytá uvnitř. Místy běhal mráz po zádech a na druhou stranu člověk necítí nic. Závěr každopádně INCREDIBLÉ! ****