Zkažená úča (2011)

"You should hear the things that they call me! Racist. Faggatron. Faggy Hitler. Dick breath. Ok? But, I'm not a racist. I voted for Barack Obama. You can quote me on that." - Čekala jsem víc a nutno podotknout, že u očekávání to také zůstalo... Asi jsem viděla jiný film než ostatní, protože skvělou komedii si představuji jinak .)

Válka nevěst (2009)

"Your wedding's gonna be huge, just like your ass at prom." - Jedna z největších slepičáren, kterou jsem kdy viděla. Podruhé ani za zlaté prase.

Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Suverénně nejlepší koncert Iron Maiden a troufnu si říct, že jeden z nejlepších vůbec. Bruce Dickinson v životní formě, perfektní zvuk a obraz, parádní výběr skladeb, střih mi taky na rozdíl od ostatních nijak nevadí. Volume na max a člověka z té atmosféry až mrazí .)) Myslím, že IM jsou jedna z mála skupin, která je na koncertech snad ještě lepší než ve studiu... Vážně nechápu lidi, kteří si dávají tu práci, dívají se na to a komentují, když IM nemají rádi. To je asi jako kdybych já komentovala koncert od Eminema. UP THE IRONS!

Jackass 3.5 (2011)

"Nobody can kick me in the face with two feet." - Pro někoho primitivní zábava, možná to není nic inovativního, ale pro fanoušky povinnost! Pro mě jeden z nejlepších Jackass filmů, neberu to jenom jako zbytek z 3D.

Bitch Slap (2009)

"What can I say? We're all just bitches in the end." - Tak trochu podhodnocovaný film, který myslím, že není jen pro ty, co "mají koule". Ale samozřejmě záleží na tom, jak se k tomu slečny postaví .) Souhlasím s tím, že kdyby Bitch slap měl nálepku Tarantino, tak má mnohem lepší hodnocení... Ano, má nic moc děj, ale nuda to rozhodně není, tak na to kašlete a bavte se, protože kde jinde zase potkáte Herkula, Xenu a Gabriellu dohromady?

Blesk (2011)

"Do I look like I carry a pencil?" - Rozhodně Stathamův slabší kousek. Většina postav je nesympatická a když k tomu přidáme dementního záporáka, vyleze z toho průměrný film, kterým prostě Blitz je. Ani nenadchne, ani neurazí. Hvězdička navíc za závěr a samotného Stathama :)) Bon Appétit!

Gnomeo & Julie (2011)

"The story you about to see has been told before. A lot." - Klasická pohádka pro děti, kdo čekal animák pro celou rodinu, byl pochopitelně zklamaný. Podruhé se na to dívat z vlastní iniciativy nebudu, ale byla to docela roztomilá jednohubka, to se musí nechat. Dětem a milovníkům happy endů se bude určitě líbit.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Jestli existuje něco, co absolutně nesnáším a na co nesdílím názor s (téměř celým) zbytkem lidstva, tak je to Mr. Bean. Dělí si pomyslné první místo spolu se všemi telenovelami.