Californication (2007) (seriál)

pohodový, přisprostlý s kapkou sexu, přesně to co dnešní znuděné publikum žádá. I délka jednotlivých episod má svou výhodu - být to delší bylo by to se zádrhely tak to má aspoň spád. Hlavní postavy jsou vyvážené a skvěle doplňují Davida "Muldera"

Interview (2014) odpad!

jak řekl jeden můj kamarád:" Divím se že jsou ještě naživu". Já čekám kdy natočí pokračování v islámském státu.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

pokleslejší zábava než hledání talentu na všechny způsoby s Láďou Jablíčkem v kuchyni.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Nebýt to za 50,- tak na to do kina nejdu a počkám si na nějaký dobrý rip. Vtip i hlášky byly supr plus originální dabing postav u těchto "animáků" je vždy hvězdně obsazený. Jinak do kina na to leda s dítětem.

LEGO® příběh (2014)

Lego svět je boží od stavebnic, přes hry až po film teď. Film mě tak trochu vrátil vzpomínky na dětství. Parádní hlášky a plynulost.

Já, Frankenstein (2014)

další Hollywood blbost nebýt tam Yvonne tak je to čistokrevný odpad.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

prvnímu a druhému dílu se tohle rovnat nemůže což je škoda podle mě. Pánove se to rozhodně snažili udělat ještě větší a bombastičtější, ale bohužel si myslím že jim trochu ujela ruka. Bylo to prostě moc. Za starou partu jsem rád, že si pořád ze sebe dokážou dělat srandu. Nováčky jsem vstřebal a akceptoval i přes značnou dávku klišé to šlo. Velký plus za správného a pořádného padoucha v podobě Mela "Mad Maxe" Gibsona a náhradu za Willise Forda. A dost jsem se nasmál u Arnoldových kultovních hlášek. Celkově spokojenost i když ne za plný počet tak ty 4* jsou zasloužené.

Doupě (2014)

* jen na památku Paula Walkera. Jinak je film pouze nezdařenou kopií povedeného originálu. Čekám co si hoši z Hollywoodu vezmou do hledáčku příště, aby udělali remake napadá mě třeba náš Jan Hus nebo polský Ohněm a mečem.

Sabotáž (2014)

lepší 2* nebo hodně slabé 3*. Volba byla jasná. Film mi přišel trochu nedopracovaný, dialogy strašně umělé až nereálné jak rozhovor puberťáků či dětí na pískovišti. K plusům filmu musím dát jeho brutálnost a vulgaritu a rozmanitost v redukování hlavních hrdinů. Samovi (Worthington) a Joeovi (Manganiello) bych jejich charaktery i věřil, ale Mireille se šíleně sekla a Arnold je Arnold.