Vampire Academy (2014) odpad!

Twilight je sračka pro 15ti leté puberťačky, ale toto je sračka už pro 13ti leté holčičky. Takové filmy pouze zbytečně zabírají místo v programech kin. Veškeré tyhle tupíří série a jejich autorky pouze ničí tuhle fantasy část světa.

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

Hercules co vypadá jako nafouklá napodobenina palácového otroka. Mám pocit, že veškeré osazenctvo "úspěšné" tvajlajt ságy prostě nemá herecký talent a Kellan to pouze potvrzuje. Celkově je snímek pouze zesměšnění a urážka antických bájí.

300: Vzestup říše (2014)

Důkaz toho jak Hollywood prezentuje svým krajanům a posléze celému světu jedno z nejúžasnějších období lidské civilizace. A zase mu to projde, protože historické znalosti diváků pro které jsou tyhle snímky určeny končí u Bostonského pití čaje a co se stalo předtím pro ně neexistuje. Celkově se mi to sice líbilo i když ne tak jak prvních 300 s Gerardem. Možná tomu dopomáhá i barevná stylizace do modrého nádechu či utnutí v místě kdy čekáte to největší krveprolití. Celkově pokračování prvních 300 je jen jakýsi chudší příbuzný snažící se zuby nehty držet tempo se svým starším kolegou. Není to zklamání, ty jsou v podobě jiných děl. Je to další snímek, u kterého se nemusí přemýšlet a jen se díváte na tu akci a násilí.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Přišlo mi to spíše jako by McClane seděl někde u piva v baru a vyprávěl svému synovi své zážitky z předchozích dílů. Celková snaha se vyrovnat předchozím dílům s pomocí více explozí, ničení a destrukce jen pomáhá uzemnit tuhle jinak skvělou sérii. Doufám jen, že z dalšího dílu nic nebude.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

úžasné co kdysi dokazali téměř před skoro 40ti lety vytvořit. Parádní fenomén, který českému divákovi hatí příšerný dabing za který můžeme být vděční stanici nova. Hamba jim.

Turbo (2013)

překvapivě jsem se bavil a nasmál i když jsem myslel, že to bude další animovaná blbost tentokrát s ultra rychlým slimákem. Herecké obsazení - dabing byl parádní.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013) odpad!

další v řadě kravina co jde ve stopách "tvajlajtu", ale je mi jasné, že dnešní mladé převážně dívčí publikum z toho bude na měkko

ONA A ON (2013) (seriál) odpad!

jako zkrácená verze Kameňáku kde hlavní roli jsou jen Novákovi