• Reality-TV

Dr. House (2004) (seriál)

Tak tenhle chlapík mě vždycky rozesměje. Hugh je prostě skvělý, parádní, úžasný herec a to v seriálu prostě musí být. Jeho hlášky si opakuju ještě několik dní po odvysíláni nějakého jeho dílu.

The Ellen Show (2001) (seriál)

I ty nejblbější otázky jsou u ní zábava. :)

Johnny English (2003)

Skvělá komedie. I když jsem viděla lepší to musím uznat, ale kdo se chce zasmát, tak tady hned má prvotřídní britskou komedii.

Johnny English se vrací (2011)

Dobré, ale na první díl to prostě nemá. Nové vtipy, to ano, ale jinak? Nic zvláštního.. prostě pro mě už jen průměr ;)

Keith (2008)

Herci odvedli skvělou práci. Tohle mě dostalo. Další film, který u mě vyletěl mezi TOP10 filmů. Příběh je neobyčejně obyčejný. Keith byl vážně skvělá postava a tomu filmu to dodalo něco, co mě za chvíli přinutí se zase na to kouknout. Konec byl podle mě nejkrutější, ani slovo co se s ním stalo a potom mi to docvaklo. Málem mi začaly téct slzy, opravdu, opravdu dojemný příběh a hlavně krásný. Nádhera, vážně.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

No, nápad je to dobrej, ale televizi Novu nějak nemám ráda. Nevím proč, občas, vážně jen občas, mají dobré filmy, ale jinak? Nic moc. Tahle další reality show je jiná.. no, popravdě, máme se zase čemu smát, ne?

Pako mých snů (2011) (TV film)

Tradiční, ale přitom netradiční děj. Tradiční jelikož je to opět teenagerovská komedie s klasickým dějem a netradiční, protože.. ani nevím, prostě to mělo šmrnc. To snad stačí, ne?

Jsem v kapele (2009) (seriál)

"Blbá komedie" takhle by se to mohlo jmenovat, jelikož to je vážně blbá komedie. Ale má to své kouzlo.. to kouzlo je "blbost". Tato čtyřčlenná kapela je rozdílná, ale přitom stejná. Jeden - chytrý, ale sebestředný, druhý - tlustý a zamilovaný, třetí - blbý a.. hubený?, čtvrtý - pěkný a .. heh :)). Ale všichni mají něco společného - HUDBA. Hudba je můj život a tak vím vo co go. ;)

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Tahle jednoduchost mi úplně stačila. Já vím, že je to další trapnej taneční americkej film, ALE v jednoduchosti je kouzlo, ne? Popravdě když jsem se na to dokoukala, tak jsem byla nadšená. Asi jsem divná, ale takový film s takovým dějem jsem neviděla. Jako ano viděla jsem ZASE ohranou teenagerovskou romantiku, ale já teď myslím, to vedle. Tanec zakázán - CO? Malý pohyb a máš zapis u policajtů. Tak to byla paráda..! Vážně jsem z toho na větvi..! :)