• Reality-TV

Prokletí domu slunečnic (2007)

Já horory nemusím. Tohle podle mě bylo slabé, proto jsem se na tohle koukla. Strach - ano byl, temnota - ne nebyla. Jak už jsem říkala horory nemám ráda a tohle bylo slabé.

Kocour v botách (2011)

Kocour v botách. Když tohle člověk řekne, hned si každý vybaví kočičku se smutným pohledem ze Shreka. Tohle ty špatné díly zeleného zlobra dostatečně nahradilo. Celý film měl něco do sebe, co se týče děje - ten, podle mě, byl skvělý. I když musím přiznat, že tahat tohohle roztomilého kocourka za nos se mi teda nelíbilo, ale o čem by to jinak bylo, že..? 4* si to zaslouží právem! :)

Rock ze střední (2009)

Hudba? Skvělá. Herci? Super. Film? Dobrý. Tento film je podle mě vážně dobrý, ale 5* jsem mu nedala, protože si myslím, že jsou lepší filmy co se týče hudby a některé vtipy nebyly vtipné (což by asi měly, ne?). No co se týká celkově filmu. Kdo čekal, že Will bude manažér kapely? Kdo si myslel, že vyhrají? Kdo si myslel, že bude s tou blondýnkou jménem Charlotte? No troufám si říct, že většina si to myslela. Celkem šok, když jste zjistili, že je to úplně jinak, co? Tyhle nečekané věci udělali tenhle film zajímavějším, ovšem kdo nemá rád hudbu nebo teenagerovské filmy tak tohle nebude jeho oblíbený filmík.. :)

Partička (2011) (pořad)

Pro zasmáti je to ideální pořad! Po dlouhé době něco pořádného v TV. Teď si asi Nova trhá vlasy, že to ona neudělala.. ;)

Farma Rak (2011) (seriál) odpad!

Seriál, který na první pohled nenadchne, a ani na druhý. Je to blbost.

Skateland (2010)

Musím uznat, že mě tenhle film překvapil. Moc šancí jsem mu nedávala, ale i přes to jsem k tomuto filmu udělala titulky, i když si myslím, že ten kdo si to stáhne bude buď nešťastný nebo uchlácholen dějem. No, co se týče toho děje, tak mám ráda takové drama ovšem smrt Brenta mě nepotěšila, i když mě trochu štval. Shilon mě celkem naštval, když se první vyspal s Ashley Greene a potom utíkal na večírku za tou blondskou. Ale i tak 4* jelikož: 2*hudba, atmosféra ... 1*herci ... 1* děj. Takže doporučuji :)

Terra Nova (2011) (seriál)

Na tento seriál jsem se začala koukat jen proto, že tam hraje jedna z mých oblíbených hereček. Když jsem zjistila o čem to je, byla jsem na pochybách, ale první dvojdíl mi to všechno "vymluvil". Tajemná džungle okolo tábora je úchvatná. Efekty - skvělé, herci - úžasní. Technologie podle mě zapadají do roku 2149 perfektně. I když tam jsou male nedostatky, ale těch si ani nevšimnete když nebudete moc zaujatí. Dostalo mě, ale to, že když už jednou přijdou do doby dinosaurů už nemůžou zpět. Jak podal Taylor hlášení, že je v bezpečí? Ani první poslali sondu, ale je toho mnohem více. Doporučuji se na to podívat, je to skvělé.

Dívčí války (2009) (TV film)

Jasně, je to ohraná americká teenagerovská "komedie", ale mě se to libí a tak dávám 3*. 1* za děj a 2*, protože mám ráda Lucy a její zpěv.

Deset a půl stupně: Apokalypsa (2006) (TV film)

Mám ráda takové "katastrofické" filmy. Ale určitě vím, že by taková "malá" prasklinka nerozdělila tisíce kilometrů dlouhý kontinent. Ta propast byla široká 3-4metry.. podle mě by to mělo být širší.. o hodně širší.. Efekty, no, nic moc. Tři hvězdy jsem dala jen proto, že takové filmy mám ráda + dobré herecké výkony.

Top Gear (1978) (pořad)

Užasný seriál o autech.. vážně! Lepší neexistuje.