• Romantický

Amélie z Montmartru (2001)

Detaily. To je to, co film dělá tak úžasným. Od začátku do konce jsem se nemohla odtrhnout od obrazovky. Co mě opravdu zaujalo, je stále vyzařující optimismus z Amélie (Audrey Tautou) a dobrosrdečnost. Hudba od Yanna Tiersena naprosto skvěle pasovala do prostředí krásné Paříže a v člověku vyvolává krásné pocity. Na tento film bych mohla koukat každý den a nikdy by se mi neokoukal, protože pokaždé najdu něco, co jsem předtím neobjevila. Oprávněně dávám 5*.

Lov na boháče (2006)

Achjo...na tenhle film jsem se už nějakej ten pátek chystala... Dneska jsem se k němu dostala a popravdě...tak nějak mi zkazil celej den. Děj mi přišel hrozně lacinej a asi od 30 minut filmu jsem se těšila na konec. Asi jediný plus, co tady vidím, je nesmírně krásná Audrey Tautou.

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Jsem zklamaná. Žádná sláva. Jediný, co vidiím na filmu jako plus je Hilary. Svojí roli zahrála skvěle, ale děj filmu...tak nějak o ničem:)

P.S. Miluji Tě (2007)

Jeden z nejdojemnějších filmů, co jsem kdy viděla. Na tenhle film jsem se chystala 2 roky a mrzí mě, že jsem to takhle oddalovala a koukla jsem na něj až teď. Nevím, co mám říct. Jsem naprosto nadšená. A úžasná Hilary Swank zahrála roli na výbornou!

Záměna (2010)

Čekala jsem už od začátku, než film začal, že to bude tak na 3*. A stalo se tak:) Příjemná pohodovka s okouzlující Jennifer Aniston a úžasným Jasonem Batemanem. Některé scény mě dokázaly zalít oči slzami.

Mamma Mia! (2008)

Skvěle přezpívané songy od nesmrtelné ABBY, skvělí herci, skvělé řecké prostředí a přijemná atmosféra vyzařující z filmu. Když jsem film viděla poprvé, byla jsem jím naprosto unešená. 5*

Dopisy pro Julii (2010)

Nadšenost, nadšenost! I když... když jsem šla s drahým do kina, který musel snést moji náladu na romantickou komedii a natěšenost na Amandu Seyfried, čekala jsem od toho trošinku víc. Ale...děj mě překvapil a byla jsem prostě nadšená. 5*

Poslední píseň (2010)

Ačkoli Miley Cyrus prostě nedokážu vystát, myslím si o ní své, tuhle roli zahrála perfektně! Oddychový film, který je prostě romantický teenagerský drama. Děj nijak zvlášť zajímavý, ale svoje kouzlo to asi mělo:)

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Nemůžu si pomoci, ale Hilary Duff byla odmalička snad má nejoblíbenější herečka. A tohle byl pár let můj nejoblíbenější film. Miluji zpěv, a proto jsem se do Hilary alias Terri Fletcherové dokázala opravdu vžít. Snímek, který dokáže opravdu rozplakat, a kdykoli ho vidiím, opravdu ty slzy jsou:) Dávám 4 hvězdy za film a za Hilary a další hvězdu za krásného Olivera Jamese:) Tenhle film zkrátka u mě bude na prvních příčkách.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008)

Tak trochu porno. Co víc na to říct?! Měla jsem období, kdy jsem vyhledávala věci o Alžbětě Bathoryové a narazila jsem na tento film. Myslela jsem si, jaká to bude lambáda. Pustila jsem to a už v prvních minutách jsem se opravdu zděsila. Jak tohle vůbec může někdo natočit? Jak tohle může někdo spojovat s Bathoryovou? Hnus, hnus, hnus!